My White Secret - přírodní bělící zázrak?


Asi před měsícem mi dorazily na testování bělící pásky na zuby My White Secret. Byla jsem skeptická, a tak jsem místo jednoho balíčku po 14 kusech poprosila rovnou o dva, tedy o 28 kusů, protože jsem si nebyla jistá výsledkem. Respektive - myslela jsem si, že to bude propadák. Pásky totiž neobsahují peroxid. A jak mohou bělit, když ho nemají?

To jsem si říkala taky, ale přesto to jde. Pásky byly vyvinuty v Británii jako přírodní produkt s aktivním uhlím a kokosovým olejem a vzhledem k tomu, že neobsahují peroxid, jsou vhodné i pro velmi citlivé zuby. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany.

Jak jsem již zmínila, jedno balení obsahuje 14 sáčků a v každém jsou potom dvě pásky - menší na spodní zuby a větší (delší) na ty horní. Co se týče aplikace, tak je velmi jednoduchá, prostě nalepíte pásky na zuby a přesahující část ohnete zezadu na zuby, aby pásky krásně přilnuly k chrupu. Při první aplikaci to je takové neobvyklé, mít na zubech nalepený nějaký igelit napuštěný gelem, ale vydržela jsem to a zvyknete si, čím víc to budete používat, tím víc vám to potom přijde normální. S nasazenými páskami byste neměli jíst ani pít. Mluvit se v nich dá naprosto bez problému :)


Doba působení pásky se uvádí na 30 minut. Já to mám většinou tak, že si nandám pásky a v klídku si lehnu na cca půl hodinky do vany a vegetím a pak už jen pásky sundám a vyčistím zuby. Čištění zubů je po aplikaci pásků nutnost. Gel, kterým jsou pásky napuštěny, totiž na zuby přilne a po sundání to není příjemné a takové podivně lepivé, takže musíte zuby vyčistit.

Musím se přiznat, že výsledky jsem na svých zubech pozorovala prakticky hned a to neříkám proto, že jsem pásky dostala zdarma v rámci spolupráce. Myslím, že víte, že ode mě můžete čekat férovou recenzi a že když se mi něco nelíbí nebo nezdá, řeknu to na rovinu. Už asi po pěti dnech používání pásek si i kamarádka všimla, že mám zuby nějaké bělejší. A i vy sami jste si toho všimli v několika videích. Netvrdím, že ten, kdo má žluté zuby, je bude mít už po pěti dnech krásně bílé, ale u sebe ten posun prostě vidím. Asi to taky záleží na zubní sklovině a na tom, jak moc kouříte, pijete kávu, červené víno a další. Jen mě mrzí, že asi posledních sedm pásek jsem dost flákala a měla mezi nimi třeba i několika denní odstupy, myslím, že při aplikaci každý den by byl výsledek ještě více znatelnější. To jen ta moje lenost :)Za sebe osobně musím říct, že jsem opravdu spokojená. Jasně, pásky nejsou nejlevnější, ale na mě zafungovaly a myslím, že rozdíl je na fotkách vidět. A mě zajímá - zkoušeli jste někdy nějaké bělící pásky? Jak jste byli spokojeni s výsledky?

CONVERSATION

3 komentářů:

Petra řekl(a)...

Krásne fotky! :) O tejto konkrétnej značke som ešte nepočula, ale produkt vyzerá zaujímavo :)

FRENCHSTYLE

Anonymní řekl(a)...

Pěkné bílé zuby. Já tam ale rozdíl vůbec nevidím.

Markét řekl(a)...

No pěkné, rozdíl vidím, skrvrnky se vybělily :-)

Back
to top