HÝČKÁNÍ V SALONU UNIQUE


Už dlouho, hodně dlouho jsem nebyla u kadeřnice. Jednak je to z toho důvodu, že buď nemám čas já a nebo moje kadeřnice a tak je těžké to vždy nějak skloubit a když se k ní dostanu alespoň jednou za rok, je to vždy velký úspěch. Teď jsem ale měla tu možnost navštívit v rámci spolupráce Salon Unique a dopřát svým neposedným vlasům nějakou tu péči. A že už to tedy potřebovaly! Neměla jsem v hlavě žádný plán a nápad, co na hlavě vytvořit, proto jsem byla moc ráda, když mi v salonu poradili, co by mi slušelo a celý proces se mnou prokonzultovali, abych věděla, co mě čeká.

před 
Nejprve jsme se vrhli na barvení, kde mi kadeřnice Petra obarvila celou hlavu nádhernou kovovou tmavou hnědou barvou č. 5.17. Nejprve u hlavy, na posledních pár minut obarvila i konce, protože ty jsem měla po minulém domácím ne příliš zdařilém barvení hrozně tmavé. Po umytí vlasů jsme se vrhly na zesvětlení několika pramenů okolo obličeje, aby se celý účes osvěžil a nepůsobil příliš jednotvárně a měl nějaký ten šmrnc. Po dalším umytí mi Petra vlasy zastřihla v požadované délce cca 3-5 cm. Jsem ráda, že máme stejnou míru, protože se mi občas stávalo, že některé kadeřnice vidí mých 5 cm jako jejich 15 cm, což nebyl tento problém. Po zastřižení a vyfoukání vlasů do hladka jsme potom zvolily styling s vlnami, mě se totiž moc líbí, ale neumím je udělat a ani na ně nemám potřebné vybavení, tak jsem si to o to víc užila v salonu. 

No a výsledek? Mrkněte na fotky :)

po vyfoukání do hladka
finální styling
pro porovnání před a po
Moc se mi v salonu líbilo, prostředí je opravdu příjemné a křesla velmi pohodlná, až bych v něm skoro usnula. Velkým plus je také to, že v salonu nabízí jak kosmetiku, ale tak i pedikůru a manikůru. Pokud se tedy chcete nechat hýčkat, stačí vám zajít sem a nemusíte tak do x různých salonů. 

Jak se vám styling líbí? Já jsem moc spokojená a určitě si budu muset taky pořídit kónickou kulmu a naučit se s ní dělat tyhle nádherné vlnky :) 

CONVERSATION

0 komentářů:

Back
to top