Tesori d´Oriente event


Dnešní akce byla opravdu voňavá. Věděla jsem, že značka Tesori d´Oriente existuje, dokonce jsem měla kdysi jednu pěnu, která byla moc fajn a darovala mi ji Péťa. No a když nás tato značka obě pozvala na svůj event, bylo jasno a sešly jsme se tam ještě společně s Domčou, Pétinou ségrou.

Akce se konala v naprosto dokonalých prostorách restaurace a spa Asian Temple. A celá restaurace nás naprosto uchvátila, jako kdybychom se lusknutím prstu přesunuly do Asie. I na asijském jídle jsme si pochutnaly. Abych se ale dostala k tomu, proč jsme tam byly - Tesori je italská značka, která vznikla už v roce 1998 a jejíž kompletní výroba probíhá právě v Itálii a to z pečlivě vybraných výhradně rostlinných ingrediencí. Navíc je bez parabenů, silikonů, barviv a všelijakých konzervantů.

Když nám řekli, že letos vychází již třináctá řada této značky, vůbec se mi tomu nechtělo věřit, netušila jsem, že má tak širokou škálu vůní. Ale mohly jsme si je tam všechny očichat, byly krásně naaranžované, takže pak už se tomu uvěřilo lehce :)

Tesori seženete v Globusu, Tescu, Albertu, Rossmannu a DM. Momentální novinka, která se právě uváděla na trh, řada Ayurveda, je zatím výhradně dostupná pouze v DM drogerii, kde bude až do ledna 2018 a teprve potom se rozšíří i do jiných řetězců. Takže pokud po ní pokukujete, už víte, kde ji sehnat :) Obsahuje olej amla, mimbový a sezamový olej, aloe vera a měsíček lékařský. A mimo zajímavé vůně citrusů, bergamotu, koření, irisu, fialky ylang ylang, patchouli, cedrového dřva, vetiveru a jantaru má i dokonalé modravé hravé obaly, určitě ji v regálu nepřehlédnete!

Mě osobně ale nejvíc voní řada Hammam, ta je taková elegantní, decentní a to je moje. Navíc ta parfemovaná voda? Právě z této řady jsem kdysi měla tu pěnu a když jsem přičichla k parfémované vodě, málem jsem odpadla. Dokonalost! Tato řada je z arganového oleje a naprosto mi učarovala.

Ještě něco málo k doporučeným cenám: pěna do koupele - 99,90 Kč, sprcháč 69,90 Kč, parfémovaná voda 169,90 Kč (to mi přijde jako pecková cena, když si vezmu, že na mě vůně vydržela téměř celý den!), tekuté mýdlo 79,90 Kč a nově také v nabídce vánoční balíčky za krásnou cenu 239,90 Kč. Myslím, že ceny jsou opravdu přívětivé, produkty jsou v krásných kovových obalech, alespoň co se pěn, mýdel a vod týče, snad jen sprcháč je v klasickém plastu. A hned to vše působí sofistikovaněji, dospěle.

Znáte značku Tesori? Jestli ne, určitě ji minimálně očichejte, vůně má opravdu krásné a třeba jako vánoční dárek je to super nápad a věřím, že to obdarovaní ocení ;)CONVERSATION

2 komentářů:

Martina řekl(a)...

Značku nepoznám a jako vánoční dárek by se mi opravdu líbila.
welcometomyworld

Petra řekl(a)...

Řadu Ayurvéda jsem si zamilovala.

Back
to top