Catrice ft. Dawid Tomaszewski


Dneska bych Vám jen v krátkosti ráda představila limitku drogérkové kosmetické značky Catrice, která vznikla ve spojení s mladým módním návrhářem Dawidem Tomaszevskim. A je fakt povedená!

Už když jsem balíček rozbalovala, zaujala mě taštička a říkala jsem si, co v ní asi bude, protože jsem vůbec nevěděla, že mi má něco přijít. Vykoukly z ní produkty v rosegold obalech a já měla pocit, že jsem v růžovozlatém nebi.

Jako první mě uchvátila paletka, to je jasné, byla totiž dominantou celého balíčku. Kdyby na ní nebylo logo Catrice, tak si myslím, že se musí jednat snad o nějakou luxusní značku. Obal je totiž dokonale a precizně provedený, s krásným designem.


Vevnitř paletky je po jejích stranách velké políčko s rozjasňovačem a tvářenkou a potom čtyři větší a čtyři menší políčka s očními stíny. Pigmentace je slušná, prášivost stínů snesitelná a výdrž mají celodenní, takže tady opravdu nemám co vytknout. Snad jen to, že jsem čekala tu zelenou na oku sytější.

Rozjasňovač má lehký sheen, pokud chcete nanést opravdu pořádné množství, tak budete muset postup alespoň dvakrát opakovat, je docela tvrdě slisovaný a hůř se nabírá, ale jde to. Tvářenka též, jen tam mi přijde to políčku opravdu docela malé, protože používám velký štětec. Ale není to nic, s čím bych si neporadila.

A pak mi, prosím, netvrďte, že levné paletky se musí dělat s hnusnými plastovými obaly, co se často lámou. Tahle paletka stojí pár korun, konkrétně 228 Kč a její obal je opravdu luxusní. Důkaz, že všechno jde, když se chce.

Matné rtěnky Wild Matt (C01 Unconventional Violet a C02 Lucy’s Red) jsou taky moc krásné, typicky podzimní. Na rtech jsou příjemné a nemám ani po dvou hodinách pocit suchých rtů. Výdrž samozřejmě není celodenní, to asi ani nikdo nečekal, ale lehčí jídlo, popřípadě občasné napití zvládají. Obal je opět velmi pěkně provedený, kovový, pevný. Cena za kus 109 Kč.


Dále v kolekci můžete najít i tužky na oči, rozjasňovač v tyčince, rozjasňující rtěnku, popřípadě laky na nehty. Jestli o této limitce uvažujete, neváhala bych. Mám takový tušení, že bude pryč dřív, než se nadějeme. V DM drogeriích by měla být dostupná na přelomu prosince / ledna a na eshopu Kupkosmetiku.cz už v polovině října.

Tak co na to říkáte?  Jste taky okouzleni?


 #ad - Kupkosmetiku.cz

CONVERSATION

5 komentářů:

Sabulka řekl(a)...

škoda že jsi neukázala swatche z paletky, jinak moc pěkná kolekce, láká mě ale mám toho doma hodně tak nevím

Eli's Space řekl(a)...

Paní ta červená vypada božsky! Rozhodne se na novou kolekci tesim:) nejvic me bude asi zajímat rozjasnovac v tycince:)

Veronika Baginová řekl(a)...

bože,ja tieto Catrice limitky milujem! :) táto vyzerá úžasne :) tá paletka a rúže,nádherné
MakeUpByVeo

►Nadush řekl(a)...

Nádherné farbičky! :)
my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

Scarlett Kelly řekl(a)...

Loving these lipsticks, thanks for the share. Keep up the posts, love checking out your blog.
Scarlett

Back
to top