KRÁSNÁ KAŽDÝ DEN | KOSMETIKA MYLO


Vždycky, když mám možnost testovat přírodní kosmetiku, mám z toho hroznou radost. Už dlouho jsem na Instagramu Míši obdivovala balení produktů Mylo a když jsem si k recenzi mohla něco z jejího eshopu vybrat, měla jsem jasno.

To balení je prostě do-ko-na-lé! Jednoduché lahvičky v retro stylu s tmavým sklem, kde je kladen důraz na ekologii (ano, žádný plast), design etiket decentní, jemný, to je přesně to, co se mi líbí. Barb, která tuto kosmetiku vyrábí, to má dokonale promyšlené a moc se mi její filozifie líbí. Více si můžete přečíst přímo na stránkách mylo.sk, kde se mimo jiné dozvíte, že levandule a měsíček, které některé produkty obsahují, si pěstuje sama na své zahrádce.

A teď už k samotné recenzi, na kterou všichni čekáte...

Toner s kyselinou hyaluronovou Růžová rosa

To je vlastně taková růžová voda, tu známe asi všichni a věřím, že mnozí z nás ji už i vyzkoušeli. Musím říct, že jsem se docela bála, jak mi to bude vonět. Vůně růží je to opravdu hodně silná, někomu by to možná mohlo připadat až příliš. Mě to nijak nevadí, ale je pravda, že jemnější vůni bych ocenila víc.

Toner používám na dočištění pleti po odlíčení, místo tonika, abych zbavila pleť nějakých dalších nečistot, popřípadě zbytků odličovadel. Zvykla jsem si teď přes teplé letní dny ho používat i během dne na odlíčenou pleť na osvěžení, kdy obličej jen přestříknu a hned se cítím svěží. Jen tady s tím mám jeden problém - rozprašovač v lahvičce není nijak jemný, takže na vás vrhne docela velké množství produktu, aniž by ho rozprášil do mlhy. Nevím, zda je to problém jen u mého balení, ale toto by chtělo lépe vychytat, mnohdy je ten proud tak velký, až je to nepříjemné.

Oproti tomu vám ale toner osvěží pleť a hezky ji projasní. Víte, jsem z těch lidí, co se ve společnosti lépe cítí s make - upem, ale snažím se od toho víc a víc upouštět, zejména teď přes léto. A našla jsem si v této růžovce oblíbence, protože opravdu vidím, že je ta pleť potom hezčí a není tak napnutá.

Odkaz zde. Balení má 100 ml a stojí 429 Kč.


Balzám na suché nožky 

No a to je ten zázrak, kterému nemám asi co vytknout. Už jsem vás na něj lákala na svém Instagramu a dost jste se o něj zajímali, tak se na něj pojďme podívat podrobněji.

Ačkoliv se jedná o malý kelímek, vězte, že vám vydrží opravdu hodně dlouho. Používám ho téměř měsíc asi třikrát týdně a prakticky nic neubylo. Je to už něco přes měsíc, kdy jsem použila exfoliační masku na nohy v ponožkách a celá kůže z nohou se mi loupala. Snažila jsem se to v horké vodě co nejvíc odrbat, ale přece jen mé nohy nebyly na léto úplně v kondici. No a tenhle balzám jim pomohl a zahojil je.

Obsahuje esenciální oleje levandule a australského čajovníku, který působí antibakteriálně a proti plísním. Díky levanduli balzám nádherně voní a vůně a svěžest na nohou vydrží docela dlouho. V kelímku je balzám tuhý, ale stačí si kousek nabrat a on se vám v rukou rozehřeje a můžete ho pohodlně rozetřít a zapracovat do chodidel.

Tím, že obsahuje včelí vosk, bambucké máslo, kokosový, avokádový a ricinový olej a kakaové máslo, je opravdu hutným společníkem a díky tomu je mastnější. Nicméně právě díky tomu dělá s chodidly takové zázraky.

Používám ho na noc, to znamená, že si ho na nohy namažu večer v posteli než zhasnu a ráno mám chodidla krásně jemná a měkká. A musím konstatovat, že po všech těch různých krémech a přípravcích na nohy jsem je nikdy neměla chodidla tak hezká jako po tomto balzámu.

Odkaz zde. Balení má 60 ml a stojí 219 Kč.


Tak co na to říkáte? Já jsem pro jedno zase z přírodní kosmetiky nadšená a vím, že minimálně k balzámu na nohy se budu chtít jednou vrátit.#ad (Krásná každý den)

CONVERSATION

0 komentářů:

Back
to top