DVĚ DROGÉRKOVÉ ŘASENKY, KTERÉ STOJÍ ZA VYZKOUŠENÍ


Poslední dobou jsem s řasenkami docela bojovala, ale přece jen se mi podařilo najít dvě, které by mi vyhovovaly a které si ráda pořídím znovu. Velkým bonusem je to, že jsou drogérkové, tedy snadno dostupné a hlavně levné.

V případě řasenek nemá moc smysl za ně utrácet několik stovek, když byste je měli používat maximálně tři měsíce a pak je vzhledem k bakteriím vyhodit. Proto myslím, že tyhle jsou skvělou variantou a ještě budget friendly.

Catrice Rock Couture 24h Extreme volume mascara

To je ta řasenka levnější, seženete ji totiž už kolem stovky. Tato konkrétní verze, kterou vám budu představovat, je nevoděodolná, ale vyrábí se i voděodolná s černo-modrým obalem.

Poprvé, když jsem tuto řasenku na eventu Catrice viděla, říkala jsem si, že má docela humpolácký velký obal. Když jsem ji potom našla v balíčku, který jsme na eventu dostali a otevřela ji, byla jsem překvapená tím, jak příjemně se drží. Její víčko je docela velké a díky výstupkům se hezky drží a z ruky neklouže, což je super.

Kartáček byla ale další věc, co mě vyděsila. Je opravdu velký, navíc silikonový. A jak je kartáček velký a silikonový, je to u mě vždycky problém. Myslela jsem si, že se s ním rozhodně nebudu umět nalíčit, že bude řasy spíš slepovat a ani pořádně je neprodlouží. No ale jaké překvapení, když jsem se s ní nalíčila. Řasy dělá totiž opravdu krásné. Hezky je pročeše, prodlouží, obalí dostatečným množstvím barvy, ale zase ne moc, aby je neslepila. Velikým bonusem je hlavně to, že se neobtiskává a neopadává, což byl u mě v poslední době problém snad pěti drogérkových řasenek. Obzvlášť v tomto horku jsem očekávala, že budu vždy po poledni vypadat jako panda, ale ani jednou se mi to nestalo a to řasenku používám už od června.

Celkově jsem z ní opravdu nadšená a ráda bych se k ní někdy vrátila. Z drogerky se řadí opravdu mezi ty nejlepší.


Maybelline The falsies Push Up angel mascara

Druhou testovanou a zmiňovanou řasenkou bude tahle fialová od Maybelline. Je to celkem novinka, na trh se dostala teprve před pár týdny. Tady už je ale problém ten že jedni ji milují a druzí nenávidí. Zatím jsem tedy potkala více lidí, kteří ji nemají rádi, ale hned vám řeknu, pro mě se líbí.

Její cena už tedy není tak příznivá jako u Catrice, koupíte ji okolo dvou stovek, což chápu, že se někomu za produkt, který za tři měsíce vyhodíte, nechce dávat. Její zvláštnost spočívá v kartáčku. Když se na něj totiž poprvé podíváte, možná si, stejně jako já, řeknete: Co to sakra je?!

Vypadá opravdu zajímavě a ještě nikdy jsem se s podobným kartáčkem nesetkala. Takže jsem samozřemě byla zvědavá, jak se s ním budou řasy líčít, protože jsem mu vůbec žádné šance nedávala. Ale samozřejmě překvapil. Poprvé jsem řasenku zkoušela na úplně nenalíčený obličej a z toho efektu jsem byla opravdu v šoku. Na nenalíčené pleti byly řasy opravdu výrazné, velmi prodloužené. Sice ne nijak extrémně husté, ale toho docílíte aplikací více vrstev řasenky, jen to bude chtít déle počkat, než budete tu další vrstvu nanášet, zasychání řasenky je o krapet delší.

Na nalíčených očích už řasenka není tak výrazná, zvlášť, pokud dáte jen jednu vrstvu, ale pokud budete mít čas si s ní vyhrát, bude opravdu krásná. A zárukou je i to, že mi v těchto teplech vydržela také celé dny, aniž by se otiskla nebo opadávala.

Závěrem - i Maybellinka je super, jen pokud spěcháte a nechcete nad řasami strávit deset minut, nebude to nic pro vás. Udělá takový hodně přirozený a nezahuštěný efekt, což je super pro ty dny, kdy chci jen nahodit řasenku a jít. Možná proto častěji sahám i já po té Catrice a právě spíš tu bych koupila opakovaně.


Porovnání řasenek na mých řasách. Vlevo Catrice, vpravo Maybelline.


Zaujala vás v poslední době nějaká řasenka v drogerii natolik, že byste si ji koupili i opakovaně? Dejte vědět v komentářích ;)#ad (KupKosmetiku, Maybelline)

CONVERSATION

5 komentářů:

Denisa Granátová řekl(a)...

Já jsem věrná značce Rimmel, takže pro ty chodím opakovaně, jináč přemýšlím nad koupí vodě odolné řasenky a tahle první vypadá zajímavě. :)
http://deny-garnet.blogspot.cz/

MONNIKA řekl(a)...

Efekt vypadá dobře. Já mám ráda momentálně Maybelline :)

Blueberry Pink řekl(a)...

Já Rimmelky měla asi dvě a ani jedna mě nezaujala, takže zatím nemám v plánu si jejich řasenky pořizovat.

Blueberry Pink řekl(a)...

A super je, že ty řasy takhle hezky vypadají celý den :)

Nela Procházková řekl(a)...

Bohužel mě řasenky s těmito kartáčky nevyhovují :-(

Nela z blogu Růžová rtěnka

Back
to top