Bullet journal


Mám hrozný nutkání začít hned teď dělat svůj bullet journal na příští rok. Dlouho jsem hledala a přemýšlela nad notesem, do kterého bych si svůj diář načmárala a nakonec to vyhrál blok z Tchiba v růžové a zlaté puntíkaté barvě za 163 Kč a dopravou zdarma. Takže je to vlastně i výhodný.

Už se těším, až mi notes přijde a budu si do něj moct kreslit podle inspirace na Pinterestu. Uložila jsem si totiž asi milion inspiračních obrázků a nápadů a nemůžu se dočkat chvíle, kdy se do tvoření pustím.

A určitě nebude divný, když si začnu dělat diář už v srpnu, že ne?

Mým úmyslem je dělat z vytváření diáře každý měsíc kratičké video. Jak ho kreslím, co s ním dělám a proč. Snad to nebudou hrozný čmáranice a bude to co k čemu. Musím to ještě nějak vymyslet, ale ráda bych, kdyby se tyhle videa uchytly, co jsem zhlédla těch pár na Youtube (rozuměj asi tak stovku :D), tak jsou docela oblíbený. No uvidíme. Horší už to snad nebude.

Mám to v hlavě docela vysněný, tak snad i ten můj diář formou bullet journalu bude hezkej a dívatelnej minimálně tak, jak jsem si ho vysnila.

A přikládám i pár obrázků z Pinterestu, který mě moc zaujaly a určitě bych z nich chtěla některé prvky aplikovat i do svýho buletíku. Víc inspirace najdete na mém Pinterestu v nástěnce Bullet Journal.


CONVERSATION

3 komentářů:

MONNIKA řekl(a)...

Já si už u ježíška "objednala" jaký chci diář :D taky to mám tak, že to musím mít dopředu zařízené :D

Dominica řekl(a)...

Je to skvělý! Škoda že u nás se snad ani nedá sehnat sešit s tečkovanými stránkami. Už dlouho mám chuť se do toho také pustit, ale mám doller a s tím jsem hrozně spokojená, takže asi zůstanu u něj :)

Vanesa řekl(a)...

je to krása, já mám diař A cup of style 2018 a plábuji že si ho budu zdobyt i přes to že je už předchystaný a bude video už tento rok

Back
to top