SOUTĚŽ | Výroční dárky od Essence

by - 10.7.17Možná jste už zaznamenali, že letos slaví značka Essence své patnáctileté výročí. Myslím, že ani samotnou značku nemusím dlouze představovat, protože věřím, že ji všichni dobře známe a stojany má snad ve všech drogeriích v každém koutě České republiky.

A právě vzhledem k tomuto výročí pro vás mám jednu krásnou soutěž, kde vyhraje hned šest z vás.

Hlavní cenou v soutěži je tato krásná skříňka gloss station, která je plná oblíbených lesků na rty shine shine shine! Ve skříňce je velké zrcadlo, kosmetická taštička, stojánek na mobil a samolepky na ozdobení. Dvířka skříňky mohou fungovat jako nástěnka, takže si ji budete moc podle svého vytunit. Více na promo fotkách níže.


Dalších pět z vás potom má možnost vyhrát nádherný notes, který značka Essence vydala právě ke svému výročí a jen tak ho neseženete. Co mě na notesu totálně dostalo, tak to, jak je od začátku až do konce nadupaný skvělými motivačními slogany. Když jsem jím listovala, hned jsem si říkala, že až notes popíšu, motta si z něj vytrhám a udělám si z nich motivační nástěnku. Jsou opravdu moc hezky zpracované, to ale celý sešit. Aby se hned neponičil, má tvrdé desky, listy jsou také docela pevné a jednoduše tečkované, myslím, že kdyby v notýsku byly linky, nebyl by už tak hezký. A já jako papírnický maniak toto náramně oceňuji.


Níže jsem vám nafotila pár stránek, které mě opravdu zaujaly. 


Co musíte udělat pro to, abyste se zapojili do soutěže? Napište mi, jaký je váš oblíbený produkt od značky Essence, ke kterému se stále vracíte. Myslím, že ty mé uhádnete velmi snadno, opakují se dost často ve videích se spotřebovanými produkty, ale pro jistotu jsem vám je přihodila ještě na fotky, ať si paměť osvěžíte.

Soutěž potrvá týden, do tří dnů od ukončení vyberu vítěze a napíšu jim zprávu, proto nezapomeňte do komentáře připsat i svůj mail, ať vás mohu v případě výhry kontaktovat.

Držím palce a soutěžení zdar!

výherci byli již kontaktování a stávají se jimi následující komentáře:

• skříňka:
62 - Aneta

•diáře:
88 - Admin
64 - Veronika Bártová
89 - Teri Burgerová
8 - Terez Ka  náhradník 94 - Veronika Kovářová
41 - Nikola Ďurkáčová


You May Also Like

97 komentářů

Čtenáři