ČAS, DESIGNOVÝ PŘÍTEL

Znáte to, někdy prostě není nálada nosit šperky nebo hodinky a rádi vylítneme z domu jen tak. Ale někdy je to zase přesně naopak, že když zapomenete hodinky, jste jako bez ruky. Poslední dobou prožívám právě to druhé období, kdy se v nošení hodinek opravdu vyžívám a užívám si to a jelikož se moje skromná sbírka dost výrazně rozrostla a je v tak krásných a ladících barvách, říkala jsem si, že by se vám tento článek mohl hodit třeba jako letní inspirace.


Růžové hodinky jsou mým nejčerstvějším přírůstkem. Objednávala jsem si je začátkem února z Aliexpressu a dorazily mi teď, začátkem července. Co se týče doby dodání, je jasné, že tady vám nic doporučovat nebudu, bohužel po půl roce již není ani aktivní odkaz, z kterého jsem hodinky kupovala, ale stačí hledat a věřím, že najdete desítky podobných, možná s kratší dobou dodání, kdo ví :D 

Tento typ hodinek s rosegold ciferníkem a koženým řemínkem se mi líbí už hrozně dlouho, takže jsem zapátrala na Aliexpressu a něžnou růžovou si objednala. Hodinky stály necelé čtyři dolary a vypadají kvalitně, dokonce i ta koženka není nejhorší, i když je poněkud tvrdá a nepoddajná, ale s těmi černými se nedají srovnat.

Černé hodinky jsem si vybrala na Morris York v rámci spolupráce a hned jsem věděla, že chci tyto tradiční černé, i když mé srdce stejně plesalo po těch růžových, které z Aliexpressu stále nešly :D Ale uznejte sami, tyhle klasické černé se prostě hodí ke všemu a podle mě nikdy nevyjdou z módy. Ať si je vezmu k čemukoliv, hodí se k tomu. Jsou opravdu hezky provedené, pásek je příjemně měkký, krásně sedí na ruce a nemám z něj při dlouhodobém nošení vyrážku, což se o těch růžových moc říct nedá.


Kdysi dávno jsem měla i stříbrné kovové hodinky z Aliexpressu za pár dolarů, ale už minulý rok dosloužily a pořád jsem nemohla najít žádné hezké, kterými bych je mohla nahradit. Až na Trendhim mě oslovily tyto a bylo jasno. Ačkoliv jsou pánské, rozhodně si nemyslím, že by je nemohly nosit i ženy, naopak, mě se teda moc líbí :D Jsou ocelové, takže z kvalitního kovu a ten samozřejmě přidává hodinkám na váze, přiznejme si to, nejsou z nejlehčích. Navíc jsem si je musela zkracovat, ale při troše šikovnosti to zvládnete doma do pěti minut sami :) 

Poslední hodinky jsou z minulého roku z Tchiba, kdy jsem dostala dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč a přemýšlela, za co ho utratím. Hned na první pohled mě ale zaujaly tyhle kovové hodinky v barvě rosegold a růžové za 999 Kč, takže na ně padl celý poukaz a ještě jsem doplácela pár korun za poštovné. Tím, že byly tyhle hodinky v mé sbírce dlouho osamocené, jsou nejnošenější. Nehodí se úplně ke všemu, i tak jsem si je ale moc oblíbila a krásně mi sedí. Nosíte hodinky? Dáváte přednost kovovým nebo koženým?


#ad

CONVERSATION

11 komentářů:

Back
to top