SOUTĚŽ | SEBAMED

by - 24.4.17

Je mi velkým potěšením, že vám tady mohu uspořádat další soutěž, tentokrát o produkty značky Sebamed, které do soutěže věnoval eshop kupkosmetiku.cz a to hned pro tři z vás! Sebamed je mnou značka ještě téměř neprozkoumaná, měla jsem od nich pouze dva produkty a s oběma byla spokojená, tak věřím, že brzy budu moct ozkoušet něco dalšího.


Značka Sebamed se již po osmé zapojila do oslav Dne kůže, který každoročně připadá na 5.květen. V souvislosti s tím mají zákazníci možnost zakoupit si produkty Sebamed ve vybraných lékárnách a na Kupkosmetiku s 50% slevou po celý „týden kůže“. Více o dni kůže se dozvíte na www.denkuze.cz

Prvním produktem, který jsem zkusila, byla čistící pěna. Nikdy dřív jsem podobné přípravky na obličej neměla, ale od té doby (tuším před rokem a kousek), moc ráda podobné pěny a gely na čištění pleti používám, je to s nimi totiž hrozně rychlé a jednoduché, což já upřednostňuji. Pak jsem vyzkoušela ještě sprcháč, který jsem měla pouze v miniatuře na jedno použití.


Co se týče soutěže, balíčky jsou opravdu bohaté a obsahují hned sedm produktů - krém na ruce, čistící pěnu, hydratační krém, šampón, kondicionér, sprchový gel a gel pro intimní hygienu.

Pokud se chcete soutěže účastnit, podmínkou je sledovat mě na některé ze sociálních sítí (odkazy vpravo v panelu) nebo sledovat blog zde na Google a napsat do komentáře, jakou máte se značkou Sebamed zkušenost, popřípadě co jste již vyzkoušeli. 

Soutěž trvá od dnešního dne, tedy 24.4.2017 do 28.4.2017, výherce vyhlásím právě na některé z mých sociálních sítích a bude mít za úkol se mi nejpozději do tří dnů ozvat, jinak bude vybrán náhradník.

Zároveň se také můžete zapojit do další soutěže o kosmetiku na mém Youtube kanále, odkaz na něj máte též vpravo ;) 

Hodně štěstí!

You May Also Like

57 komentářů

Čtenáři