RECENZE | První zkušenost s Frais Monde

Frais Monde je značka, kterou jsem doposud neměla možnost prozkoumat, když mi ale Elnino nabídlo ji vyzkoušet, řekla jsem si, proč vlastně ne. A tak mi jednoho krásného dne dorazilo pár produktů v krásné tašce k vyzkoušení. Konkrétně pěna do koupele, tělový krém, parfemovaný olej a toaletní voda.


Co se týče tohohle testování, tak je to půl na půl, protože ze dvou věcí jsem nadšená a dvě mě až tak nezaujaly. No a začnu těmi horšími, ať nekončíme článek negativně ;)

Jednou z nich je bohužel pěna do koupele Muschio Bianco White Musk. Pěna moc hezky voní a její parfemace mě zaujala už na první přičichnutí a tím pádem jsem se moc těšila, až ji ve vaně vyzkouším. Je to spíš taková gelová konzistence, která se ale mění v pěkně hustou pěnu. To zatím zní pořád dobře, že? Bohužel pěna ale hrozně rychle vyprchává. Jsem zvyklá dávat si dost vody a hodně pěny a ještě než natočím plnou vanu, už vidím, jak pěna splaskává, což je velká škoda, protože vůně je fakt super. Bohužel pokud chcete pěnu opravdu hustou, budete muset dát produktu víc, čímž zase produkt rychleji ubývá.


Druhým produktem, s kterým jsem se trochu minula, ne však proto, že by byl špatný, ale proto, že mi nevoněl, je parfemovaný olej Cream of orange and Chilli Leaves. Jeho vůně na mě byla až příliš výrazná, moc orientální a hodně silná. Připomíná mi babiččin těžký parfém, takovou tu vůni, když jsem jako dítě otevřela její skříň a ta vůně se na mě vyvalila a málem mě porazila. Parfemovaný olej Spa Fruit by se měl používat tak, že si nanesete pár kapiček na teplá místa na těle, tam, kde pulzuje krev – zápěstí, k ušním lalůčkům… a olej se rozvoní. Opravdu tomu tak je, voní to docela silně, ale jak říkám, tady jsem sama sobě nevoněla, tahle parfemace bohužel není nic pro mě. Takže jsem potom olej použila do vany a tam jsem z něj naopak byla nadšená. Vůně se ve vodě hezky rozlinula a provoněla celou koupelnu. Ale jak je vidět na fotce, jde o malou lahvičku, takže do vany je to trochu drahá sranda.


Další dva produkty jsou ale zase pravé opaky a jsem z nich nadšená. Tím prvním je tělový krém Muschio Bianco White Musk. Vůně je stejná jako u pěny do koupele, jen mi přijde, že tady je víc výraznější a vydrží opravdu dlouho vonět i na těle. Krém / mléko, jak chcete, má podle mě úplně ideální konzistenci. Není příliš řídké, ale zase to není nic hustého, co by se špatně roztíralo. Nevím, jestli jsem teď nějak víc vysušená, ale krém se krásně a hlavně rychle vsákne do pokožky a ještě i druhý den ho z ní cítím! Mám potom kůži krásně hydratovanou a měkkou, takovou hezky vypnutou a skvěží. Navíc když ho roztírám rukama, i ty jsou potom krásně hebké a nemusím je mazat krémem na ruce. Za mě tohle rozhodně jo!


No a máme tu poslední produkt, který když jsem poprvé zkusila, myslela jsem si, že ho šoupnu do kategorie první, tedy těch věciček, co mě nezaujaly, ale svůj názor jsem prakticky hned změnila. Jedná se o toaletní vodu Spa Fruit Litchi a Champaca. Když jsem ji poprvé stříkla na zápěstí a hned si k ní čichla, vůně byla hrozně silná a přišla mi dost převoněná, takže jsem ji položila na poličku s tím, že ji zkusím zase někdy jindy, jestli bude mému nosu vonět. Ale pak jsem šla něco dělat a najednou jsem kolem sebe cítila krásnou jemnou vůni, trochu tropickou a nasládlou a říkala jsem si, co to sakra tak hezky voní. No a bylo jasno. Po pár minutkách se vůně tak krásně rozvoněla a rozlinula kolem mě, že jsem byla skoro jak v růžové bublince, jen vzlétnout. Tím, že je to ale toaletní voda, nepočítejte, že vám vydrží na věky, vůně se postupně během dne vytrácí a večer už ji ze sebe cítím jen velmi málo. Ale za vyzkoušení rozhodně stojí. V této variantě si dovedu představit i ten parfemovaný olej ;)


Myslím, že moje první zkušenost s Frais Monde dopadla dobře, ačkoliv je to rozděleno půl na půl, co se týče oblíbenosti produktů. Určitě ale vím, že ráda vyzkouším něco dalšího, myslím, že zrovna tato značka má co nabídnout. A co jste od Frais Monde vyzkoušeli vy? Podělte se v komentářích ;)


#ad

CONVERSATION

2 komentářů:

Zuzanka řekl(a)...

Och, pomaranč a chilli lísky mám doma a tú vôňu priam milujem ♥ napriek tomu, že mám rada svieže a ovocné vône, táto mi veľmi učarovala... hlavne, že si preňho našla nejaké využitie :)
Owl Heaven

Verunka řekl(a)...

Viděla jsem video, takže vše vím :D

xoxo-ronnie.blogspot.cz

Back
to top