Ziaja v Tetě

Možná jste zaznamenali, že do drogerie Teta zamířila polská značka Ziaja. A stala se taková věc. Říkám si, zajdu se tam koncem týdne podívat, co tam mají pěkného, očíhnout. No a pondělí, kurýr, nečekaný balík, odesílatel Ziaja. Takže jsem do drogérky vlastně ani nemusela, to ale neznamená, že jsem tam nakonec nešla :D Důvodem mé návštěvy bylo hlavně zjistit pro vás ceny těchto produktů a co všechno se tam dá najít.


Ceny jsou momentálně akční, nejspíše zavádějící, tak pokud máte na něco políčeno, neváhala bych. I když ani bez akce nejsou produkty této značky nijak drahé a kvalitou opravdu dobré, ostatně svědčí o tom recenze na mém blogu.

Co mám od Ziaji moc ráda jsou odličovače a tady na fotku jsem přidala ještě i ty dva své, co jsem si kupovala nedávno. Hezky odličují, nepálí v očí, nezpůsobují zarudnutí, stojí pár korun. Navíc já kupovala v setu 1+1 zdarma, kdy mě oba vyšly tuším na 69 Kč, no to je paráda :)


Na krémy si potrpí hlavně mamka a proto některé poputují k ní. Olivová řada moc hezky voní, ale po eskapádě s olivovou řadou na vlasy jsem dost skeptická, tak uvidíme, zatím si netroufnu hodnotit.
Řadu s kozím mlékem asi netřeba dlouze představovat, myslím, že tohle je bestseller značky Ziaja a spousta lidí tenhle brand díky kozí řadě objevila. Ačkoliv kozí řada na vlasy (zase ty vlasy!) byla u mě dost velkým propadákem, krémům na obličej dáme doma určitě šanci. Navíc taky nádherně voní.


Poslední kousky, co v Tetě najdete jsou tihle tři mušketýři. Na micelárku se extrémně těším, ačkoliv si nemyslím, že by sesadila z trůnu mou oblíbenou Biodermu. Ale co si budeme povídat, cenově jsme úplně někde jinde. Micelární gel je ze sortimentu v Tetě nejdražší a myslím, že jakmile dopumpuju svůj oblíbený Clinique, tenhle ho vystřídá. Zatím voní moc hezky a kombinace okurka a máta mi přijde pro pleť víc než skvělá. A posledňáček okurkáček - ten si schovám na léto, protože co jiného v horkém večeru osvěží, než studená okurka na obličeji? :) 

Omrkli jste Ziaju v Tetě? Doufám, že se sortiment ještě rozšíří, Ziaja má spoustu produktů a pár oblíbenců bych v regálu ještě ráda viděla :)


CONVERSATION

4 komentářů:

Genevra řekl(a)...

Jsem ráda, že se Ziaja dá najít i v Tetě. Já od této značky měla dva krémy na ruce. Jeden z kozí řady a druhý z kakaové. Ten z kozí byl výborný a ten kakaový zase hrozný. :-)
welcometomyworld

Lenka Ungrová řekl(a)...

No tak to už jsem úplně v pytli. Dařilo se mi Ziaje odolávat a kupovat jen to, co fakt potřebuju (Protože tahej tunu krémíků,... z Prahy).
Ale teď už jsem v pytli. :D

www.jednoubudubiolog.blogspot.cz

Šárka Fofoňková řekl(a)...

Tak to jsem ráda, že se značka objevila v Tetě, určitě tam zavítám :)

Radka Z. řekl(a)...

Dnes jsem si pořídila olivovou micelární vodu, na první ozkoušení skvělé, ale ještě uvidím, jestli vyměním dosud osvědčenou Mixu na suchou pleť. Každopádně jsem ráda, že jsem našla na Ziaju vesměs pozitivní ohlasy a že výroba v Polsku pro jednou neznamená, že je to hrůza.

Back
to top