Propadáky od Ziaji

Spolu s tímto článkem si myslím, že je na mém blogu Ziaji víc než dost, ale zase jsem si taky řekla, že o tohle vás nemůžu ochudit. Doposud jsem byla s touto značkou jen spokojená a proto jsem se rozhodla vyzkoušet i produkty na vlasy, když mi vše tak sedlo. Jsou za pár korun a říkala jsem si, že horší jak Bione to snad nebude. No a ejhle. Zase jsem se mýlila.

Nejprve o olivové řadě, kde jsem vyzkoušela šampon a kondicionér. Líbilo se mi, že ačkoliv je šampon velký, kondicionér má o dost menší balení, protože ten mi vždycky zbývá, jelikož ho používám jen málo a především do konečků, aby se mi vlasy od kořínků nemastily. Bohužel tady je nejspíš úplně jedno, kolik ho použijete, a jestli ho vůbec použijete, protože i po večerním umytí vlasů jsem je měla druhý den ráno zplihlé, mastné a vypadaly jako kdybych si je vůbec neumyla. Bez objemu, hrozně jemné, jakkoliv neupravené. Myslela jsem si, že zaúřadoval jen nějaký šotek, ale když se tohle samé opakovalo po druhém i třetím umytí, vzdala jsem to a sáhla po řadě s kozím mlékem v očekávání zlepšení.Což samozřejmě taky nenastalo. Ne že by se vlasy mastily po použití šamponu a masky hned druhý den ráno, ale večer po předešlém dni umytí už taky nevypadají zrovna reprezentativně a svěže, ale jsou dost zplihlé a mastné. Hned po umytí jsou vlasy ale docela dost suché a na omak hrubé, tak trochu jako mokrá sláma nebo seno a jsou pořádně zacuchané a rozčesat je, to chce chvíli trpělivosti. Po prvním umytí mě taky docela dost svědila pokožka hlavy, ale říkala jsem si, že jsem pěnu třeba jen špatně opláchla. No jenže když mě hlava svědila po druhé, kdy jsem si na oplachování dávala dobrý pozor, ještě víc a po třetím umytí jsem se mohla udrbat, vzdala jsem Ziaju na vlasy podruhé.


Asi mi není souzeno najít levné a kvalitní produkty na vlasy a budu muset investovat pravděpodobně do něčeho dražšího, jen doufám, že se znovu nezklamu. Po všech těch eskapádách a nespokojenosti s Bione šampóny, ať už kofeinovým, cannabis nebo keratinovým a kdo ví jakým ještě, jsem jim dala taky poslední šanci – v podobě levandule. Tak čekám na zázrak.

Každopádně abych to nějak shrnula, Ziaja je sice kvalitní a levná značka, ale její přípravky na vlasy mi prostě nesedly a upřímně přiznávám, že po těchto dvou omylech nemám nejmenší chuť zkoušet jiné její vlasové produkty. To mi ale nebrání v tom, mít ráda její jiné produkty, zejména ty v péči o pleť.

Otázka na konec je asi jasná – zkoušely jste od Ziaji něco na vlasy? Jak vám to sedlo? Protože tohle mě upřímně zajímá a jsem zvědavá, jestli se najde někdo s podobnou zkušeností jako já…

CONVERSATION

6 komentářů:

Back
to top