Cosmetic Kitchen - namixuj si vlastní veganskou kosmetiku! + soutěž

Mám hrozně ráda tvořivé činnosti. Práce, při kterých vzniká něco kreativního. A pokud jste stejní nadšenci a máte rádi věci podle sebe, dnešní post je právě pro vás. Na trh se totiž dostala nová značka Cosmetic Kitchen, která vám umožní se trochu tvořivě projevit, jelikož je založena na principu DIY (Do It Yourself / Udělej si sám). Navíc je veganská a cruelty-free, což vidím jako velkou výhodu. Zakoupit ji můžete jak na www.kupkosmetiku.cz, tak i v DM drogerii.


Celý princip spočívá v tom, že si sami namícháte, co chcete, jaké barvy a vůně chcete. Portfolio této značky zatím nabízí tělové mléko nebo sprchový gel, mimo jiné obaly téhle značky se mi hrozně líbí. Jednoduché, klasické, nijak nepřeplácané, to je přesně to, co mám ráda.


Barvy jsou dostupné tři – modrá, růžová a zelená. Z vůní je potom následující výběr:
Million Dreams - ovocná vůně, mandarinky, maliny, pomerančový květ a konvalinky, základ vůně tvoří jasmín a gardénie, pocit tepla a dlouhotrvající vůni dodají pačuli, med a jantar
Amore Si – elegantní květinovo-ovocná vůně s dřevitými tóny, základem je bergamot, zimolez, frézie, bílé pivoňky, lilie a gardénie, cedrové dřevo podtrhuje vanilkový základ
Your Star – ovocná vůně brusinek, květů pomeranče a černého pepře se skloubí s orientální vůní černé růže, jasmínu a plumérie a vanilka a tonka fazole jsou podtrženy vůní cukrové vaty a dřevitých tónů.Příprava samotného produktu dle vašich představ je potom už velmi jednoduchá – vezmete produkt jako takový, smícháte s požadovanou barvou a vůní a máte vlastně hotovo. Až takhle primitivní to je.

Já míchala tělové mléko s pár kapkami růžové barvy a vůní Amore Si. Nelekejte se, že barva je zprvu červená, v bílém mléku se rozmíchá a udělá krásný odstín. A čím sytější a voňavější produkt chcete, tím více můžete přidat barviva nebo vůně. Moc mě taky překvapilo, jak příjemné mléko na těle je, krásně pokožku zjemní a rychle se vsákne.Je to super i jako dárek, namícháte kamarádce to, co má ráda, přendáte do nějaké pěkné dózy nebo skleničky, uděláte visačku, můžete si vytvořený produkt dle své libosti pojmenovat… Tento nápad se mi moc líbí! Co vám?

[soutěž ukončena] - výherce Audry
Pro jednoho z vás tu mám sadu, kterou jsem dostala a ozkoušela, budete si tak moct namixovat své vlastní tělové mléko! Napište mi do komentáře, co na tento nápad říkáte, připojte mail a za týden někoho z vás vyberu ;) 

CONVERSATION

23 komentářů:

Back
to top