REPORT | Den s Vivantisem a dýchající boty

Dnes bych vás ráda provedla jedním úžasným únorovým čtvrtkem, kterého jsem byla součástí. Asi víte, že spolupracuji s Vivantisem, no a ten si právě pro pár blogerek připravil takovou krásnou "soukromou" akci. Můžete mrknout i na video zpracování, na mém Youtube kanále najdete vlog z celého dne :)


Ráno byl sraz v salonu Toni&Guy, kde jsme se všichni sešli a mezi klábosením se převlékly do vybraných outfitů a bot Geox, nechaly se nalíčit a učesat. V tomto salonu se také fotila první série fotek, no sama jsem opravdu zvědavá na výsledek, ale co jsem měla možnost nahlédnout do foťáku, tak si s tím fotografka náramně poradila a nemůžu se dočkat, až uvidím finál :)

Třeba tuhle kabelku jsem si fakt zamilovala, vypadala opravdu krásně!


Po prvotním focení jsme si dali výborný oběd a vyrazili jsme do showroomu Geox, který se ten den otevíral. Měli jsme tu možnost si ho prohlédnou ještě před samotnou oficiální otevíračkou, důkladně si projít pár bot po páru (a že jich tam bylo!) a vyslechnout si, co je na těchto botách tak speciálního.

Když řeknu, že to jsou boty s dírou, tak se asi začnete smát, ale je to tak. Tyto boty byly speciálně navrženy tak, aby byly prodyšné a dýchaly, tudíž mají zespodu na podrážkách dírky. To však ale neznamená, že když se projdete kaluží, budete mít mokro v botách! Mají to tak dobře vymyšlené, že voda jde pouze ven, ale nikoliv dovnitř. Pokud vás tohle zajímá, určitě doporučuji navštívit jejich oficiální web, kde se dozvíte podrobnosti.

Mimo bot nabízí Geox také širokou škálu bund,, kabátů a vest, kde je obdobná technologie také aplikována a když se potíte, voda je odváděna pryč a nemáte pocit vlhkosti a mokra. Člověk by si řekl, že takto speciální bundy musí vypadat sportovně a určitě nejsou vhodné pro každou příležitost, ale opak je pravdou, protože v nabídce jsou mimo jiné i vlněné kabáty nebo chic bundy z romantické řady inspirované Itálií a Římem.


Po krásně stráveném čase v showroomu jsme se vydaly ještě dofotit poslední fotky a to ty společné. Tohle je spíše momentka z mého foťáku, takže na výsledek si ještě musíte chvíli počkat :)
zleva: Alice (Mámou stylově)Kristy (teeth and heels), moje maličkost, Terry (TMT)Bára (Barušminky)


Celý den jsem si moc užila, bylo fajn některé holky po delší době potkat a jiné poznat, smály jsme se celý den a ačkoliv to bylo poměrně časově napresované, byl to pohodový den, který doufám brzy zopakujeme :)

CONVERSATION

2 komentářů:

The world of makeup řekl(a)...

Moc vám to slušelo :-)

Veronika Baginová řekl(a)...

veľmi milé sympatické slečny :) museli ste sa mať super :)
MakeUpByVeo

Back
to top