REPORT: Představení značky t: by tetesept

Dneska tu mám jen krátký report z velmi milé akce, kterou jsem během víkendu navštívila. Jednalo se o představení nové značky t: by tetesept. Někteří ji možná již znáte z Německa z drogerií, ale u nás má svou premiéru. A hned si mě získala, protože na voňavé věci do vany já opravdu slyším!

Pokud mne sledujete na Youtube, poměrně pravidelně mluvím o značce Tetesept a jejích solích do koupele, které jsem si zamilovala. t: by tetesept je taková její rozvernější sestra, která cílí na ženy, které si rády dopřejí luxus, ale nemají možnost jít nakoupit do Rituals nebo Body Shopu.

Značka představila voňavé pěny do koupele a nechybí ani soli do koupele. Pěny mají krásné hravé obaly, které v drogerce jen tak nepřehlédnete. Níže na fotce je pěna s fíkovým mlékem, ta mě zaujala asi o chlup víc než ta druhá, vonící po ylang - ylang a růžové orgideji


U solí se mi moc líbí názvy, porce štěstí a porce lásky přímo vybízí k tomu, aby jste si koupel užili.


Pro blogerky byl v krásných prostorách Sauna Spot Dvorce připraven i výbor raut. Povšimněte si hlavně těch důmyslných makronek :)


Milou pozorností byly i placky se jmény blogu :)


S Péťou jsem si užila nejen t: by tetesept akci, ale především celý víkend, který jsem u ní trávila. Proběhly nějaké nákupy a co hezkého jsem pořídila uvidíte už za pár dní v haulu na Youtube :)


Zaujala vás značka t:by tetesept? Popřípadě máte s ní už zkušenosti? Je již k zakoupení v síti drogeriích DM.

Moc děkuji KupKosmetiku.cz za pozvání a příjemně strávené odpoledne! :)


CONVERSATION

5 komentářů:

Genevra řekl(a)...

Muselo tam být velmi příjemně. Se značkou zkušenost nemám, ale výrobky musí opravdu nádherně vonět, až lituji, že nemáme doma vanu.
welcometomyworld

Kachnič řekl(a)...

Mmmm tak tos ani nemela psat..zitra jdu totiz do DM :-D :-)

Miska řekl(a)...

Musela to být skvělá akce :) A určitě bych ráda vyzkoušela pěnu :)
Miska blog

Lucie řekl(a)...

Novinky se mi moc líbí, škoda, že u mě ve sprchovém koutu (i když je hluboký) se tyhle věci zkouší dost špatně. Nemám tam dost prostoru pro relaxaci :D ... každopádně akce to musela být parádní :)

Beuty Box GIVEAWAY

Michaela N. řekl(a)...

V DM nakupuju ráda :) ale těchto výrobků jsem si tam zatím nevšimla, vypadají hezky... při příští návštěvě drogerie se na něj určitě mrknu :)

Back
to top