REPORT: Představení značky t: by tetesept

Dneska tu mám jen krátký report z velmi milé akce, kterou jsem během víkendu navštívila. Jednalo se o představení nové značky t: by tetesept. Někteří ji možná již znáte z Německa z drogerií, ale u nás má svou premiéru. A hned si mě získala, protože na voňavé věci do vany já opravdu slyším!

Pokud mne sledujete na Youtube, poměrně pravidelně mluvím o značce Tetesept a jejích solích do koupele, které jsem si zamilovala. t: by tetesept je taková její rozvernější sestra, která cílí na ženy, které si rády dopřejí luxus, ale nemají možnost jít nakoupit do Rituals nebo Body Shopu.

Značka představila voňavé pěny do koupele a nechybí ani soli do koupele. Pěny mají krásné hravé obaly, které v drogerce jen tak nepřehlédnete. Níže na fotce je pěna s fíkovým mlékem, ta mě zaujala asi o chlup víc než ta druhá, vonící po ylang - ylang a růžové orgideji


U solí se mi moc líbí názvy, porce štěstí a porce lásky přímo vybízí k tomu, aby jste si koupel užili.


Pro blogerky byl v krásných prostorách Sauna Spot Dvorce připraven i výbor raut. Povšimněte si hlavně těch důmyslných makronek :)


Milou pozorností byly i placky se jmény blogu :)


S Péťou jsem si užila nejen t: by tetesept akci, ale především celý víkend, který jsem u ní trávila. Proběhly nějaké nákupy a co hezkého jsem pořídila uvidíte už za pár dní v haulu na Youtube :)


Zaujala vás značka t:by tetesept? Popřípadě máte s ní už zkušenosti? Je již k zakoupení v síti drogeriích DM.

Moc děkuji KupKosmetiku.cz za pozvání a příjemně strávené odpoledne! :)


CONVERSATION

5 komentářů:

Back
to top