Rosegold vládne skvětu

Kdo nezná v dnešní době pojem rosegold, jako by nebyl. Protože tahle barva teď neuvěřitelně frčí. Dříve chtěli mít všichni všechno bílé, dneska chtějí růžové zlato. No a i u mě se pár takových krásně koukacích a blyštivých věcí našlo. A ještě v kombinaci s růžovou, kterou jsem tak dlouho nesnášela a poslední roky ji miluju...

Takhle nějak vypadal haul, který se nedávno objevil na mém kanále. Prada Candy Florale mi uhranula na první ovonění v parfumerce a tak bylo otázkou času, než jsem si ji pořídila. Oproti tomu sprej od Victoria´s Secret mi moc neučaroval a po chvilce není moc cítit. To se ale nedá říct o vůni In2u od Calvina Cleina, ta je moc krásná a stále jsem na ní slýchala chválu, až jsem se nakonec nechala zlákat a jsem s ní moc spokojená.

Důkaz spokojenosti je samozřejmě i osmá tvářenka Cheek pop Clinique, tentokrát v odstínu Ginger. Devítka je moje šťastné číslo, takže ještě mám stále jednu pozici volnou. Ovšem ne v organizéru, tam se jich vejde právě jen osm. No ale já to nějak vymyslím :)


A pak tu jsou dvě věci, které jsou celé rosegold a které, upřímně, jsou plně na prd. Štětec z Aliexpresu je krásný, vypadá luxusně, ale je absolutně nefunkční. Makeup nezapracuje, dělá šmouhy a manipulace s ním také není nic lehkého. Možná jsem trdlo já, možná je to štětcem :D Co na tom, že má jemňoučké štětiny, bohužel půjde z domu. Balmi balzám vypadá také krásně, je neuvěřitelně fotogenický, má krásný design. Ale taky tak nějak nefunguje. Přece balzám na rty by měl rty hydratovat. Tenhle natřete a za 10 minut máte zase pocit suchých rtů. Děkuji, nebrat.

A málem bych zapomněla na prstenec Yankee Candle, to byla myslím moje první rosegold věc, která celou tuhle mánii odstartovala. Vlastně od doby co mám tenhle jsem jiný asi ani nepoužila. Jsem velkým milovníkem Yankee Candle, to o mě už asi všichni vědí a proto netřeba to zmiňovat znovu. Však o Yankee zase brzo uslyšíte :)

CONVERSATION

8 komentářů:

Back
to top