RECENZE | Urgo Healthcare

Krásný den moji milí čtenáři,

Dneska jsem si pro vás připravila recenzi na produkty, jež mi byly zaslány ve spolupráci s firmou Urgo Healthcare. Balíček přišel pořádně napěchovaný a mimo spoustu užitečných náplastí, gelových vložek do bot a krémů na nohy obsahoval také dva produkty, na které bude dnešní recenze primárně zaměřena.


Urgo Filmogel Spots - Tyčinka na pupínky

Byla jsem se začátku skeptická, moc těmhle reklamním zázrakům nevěřím, ale pro jednou jsem se nechala zase zlákat. A zklamaná nejsem.

Moc se mi líbí to provedení, ten nápad dát něco takového do tužky. Ano, přesně to mi gel evokuje. Tužku, z které sundáte víčko, otočíte jejím koncem, aby vám gel vylezl, nanesete, kam potřebujete a zase zavřete, aniž by někde tekl produkt pod víčkem nebo jste ho museli z balení dolovat a vymačkávat. Tomu říkám ideální balení. Malé, skladné, praktické. Navíc ho do konce března seženete se slevou 20%.

Hrot této tužky je z průhledného silikonu a při doteku na tvář se hezky díky své pružnosti přizpůsobí a pupínek nijak nedře.  Gelu stačí vytočit opravdu jen kapička a pomocí hrotu rozetřít v oblasti pupínku. Gel potom zaschne a na pupínku vytvoří neviditelný film, aby mohl bolavou část rychleji zatáhnout a zahojit. Můžete tedy případné pupínky vesele přetírat i v práci nebo ve škole, protože film je tak tenký, jako by tam vůbec nebyl. Vytvořený povlak potom snadno po zaschnutí sloupnete – v místě, kde jste gel nanášeli, přejeďte párkrát nehtem, abyste kraj filmu zachytili a mohli snadno sloupnout.  Je to vlastně jako slupovací maska – jen stačí miniaturní množství a povlak je mnohem tenčí a také neviditelný.

Musím přiznat, že tento produkt opravdu překvapil, ať už svým snadným nanášením nebo hojením. Nečekejte ale, že přes noc pupínek zmizí. Chce to trochu čas jako vše a hlavně do toho nerýpat.


Urgo Filmogel Chapped Lips - Tyčinka na rty

Druhý velmi podobný produkt, co se balení a vlastně i principu týče, ač je to novinka na trhu. Provedení opět tužkovité, jen konec je taková plochá blemcavá guma, která hezky sedne na ret a uzamkne gelem přesně to místo, které potřebujete.

Opět určen pouze k lokálnímu použití, tzn. ne na celé rty, ale pouze na prasklinky a suchá místa. Pokud byste ho rozetřeli způsobem, jakým nanášíte jelení lůj či balzám, vězte, že budete mít problém od sebe rty odlepit, pokud se je rozhodnete ještě promnout, jako to dělávám já. Po nanesení na prasklinu na rty se vytvoří opět film, který prasklé místo stáhne a zahojí. Ideální nanášet asi na noc, pokud máte v oblibě rtěnky jako já. Ráno budete mít rty pěkně pospravované. Pokud rtěnky nenosíte, tak můžete vesele používat i přes den.Krémy na nohy

Krémy na nohy jsem zařadila nakonec také, protože se staly mým ( a nejen mým!) velkým favoritem. Bere mi je už i mamka. Ačkoliv jsou každý jiný, přijdou mi prakticky totožné, shrnu je tedy oba naráz. Vůně není nijak výrazná nebo uchvacující, taková průměrná krémová. To mi na krému na nohy nevadí. Krémy jsou opravdu hutné, žádná říďa, která teče, jen se na ní podíváte. Ačkoliv jsou hutné, nejsou zase přemaštěné, to moc chválím. Nikdo totiž nechce mít to namazání mastné stopy na koberci.

A mimochodem, k mazání mám pro vás jeden trik, který používám už roky a díky němu nemusíte na krém při mazání vůbec sáhnout a vaše ruce zůstanou čisté. Lehnu si v posteli na břicho, na jedno chodidlo nanesu krém a následně o sebe chodidla třu a krém rozmazávám. Vypadá a zní to možná složitě, ale rozhodně není. Mezitím stihnu třeba zkontrolovat maily nebo pročíst pár stránek z knihy. Pak jen zhasnu a dobrou noc.


Produkty Urgo Healthcare můžete zakoupit jak v kamenných lékárnách, tak i v těch online, například Pilulka.cz či Lekarna.cz. Určitě mrkněte i na Facebook Urgo a Instagram Urgo, mají moc hezké kampaně a fotky. 

Co říkáte na tyto pomocníky vy? Zamlouvají se vám?

CONVERSATION

4 komentářů:

The world of makeup řekl(a)...

Značku vůbec neznám, ale vypadá docela zajímavě.

Veru řekl(a)...

O značce taky čtu poprvé :) a krémy na nožky se mi zamlouvají. A Tvůj způsob mazání je super :D

Aneta Krátká řekl(a)...

Značku znám, ale o některých produktech jsem vůbec nevěděla :)
One blondie life

Michaela R. řekl(a)...

co je ta vec se zvirecimi vzory na prvni fotce, pls?

Back
to top