Clinique haul

Ahoj všichni, dnes vás vítám u videa, které pro vás mám připravené téměř měsíc a konečně nadešel jeho čas. Jedná se o nákup dekorativní kosmetiky Clinique, z které jsem jednoduše nadšená!

Nakupovala jsem hned na dvakrát na eshopu Marionnaud. První nákup zahrnoval dva produkty Clinique a to pop lip rtěnku v odstínu Plum pop a tvářenku cheek pop v odstínu Heather pop.

Už dlouho jsem této značce na Instagramu odolávala a když se naskytly slevy, už nebylo odolávat čemu. Ušetřit 250 Kč na tvářence, která normálně stojí 850 Kč? A rtěnka se slevou 150 Kč? Myslím, že nebylo o čem přemýšlet... 

Lepší odstín tvářenky jsem si vybrat nemohla. Je dokonalá. Přirozená, ale přesto je znát. Nepráší, vydrží. A ten reliéf! Rtěnkou jsem se také odstínově trefila, i když jsem se toho opravdu hodně bála. Je velice příjemná na rtech, ani ji necítím a vydrží toho celkem dost, za mě rozhodně skvělý kousek! 


I když jsem z prvních produktů nadšená, myslela jsem si, že jeden nákup a dost. Ale. Během září byla akce, kdy při nákupu produktů Clinique byla zdarma taštiška se čtyřmi miniaturkami. Tak ve mě chvíli hlodat červík, až se nakonec prokousal i na můj bankovní účet. Slevy byly také, ještě o pár kaček větší (tvářenka vyšla okolo 560 Kč, rtěnku si nepamatuji) a navíc jsem zdarma dostala taštičku miniatur.

V druhé várce jsem objednala cheek pop tvářenku v odstínu Fig pop a rtěnku Berry Pop. Tvářenka je skvělá jako ta předešlá, jen u rtěnky jsem se trošku sekla a pořídila si pro mě nenositelný odstín. Na mě je až moc výrazná, proto nabízím k prodeji za 300 Kč. Je vyzkoušená akorát na ruce, na rtech jsem ji neměla, není to bohužel nic pro mě :( 


 V bonusové taštičce byl 7 day scrub, hydratační krém, Chubby Stick a High Impact Mascara. Jak mi tyto věci vyhovují mrkněte ve videu (odkaz na konci článku).


 Ještě abych nezapomněla, tady pro vás mám pohromadě swatche všech čtyř produktů.  S nápisy nahoře jsou rtěnky, nápisy dole mají potom tvářenky.


Jsem se svým nákupem velice spokojená, i když Berry pop je trefa vedle, tak věřím, že je stejně skvělá jako Plum. No a pokud chcete mrknou na video, kde o všech produktech včetně miniatur mluvím podrobněji, tak hurá na něj :


Co ty a Cliniquq? Máš něco nebo se teprve chystáš?

CONVERSATION

5 komentářů:

Back
to top