Clinique haul

Ahoj všichni, dnes vás vítám u videa, které pro vás mám připravené téměř měsíc a konečně nadešel jeho čas. Jedná se o nákup dekorativní kosmetiky Clinique, z které jsem jednoduše nadšená!

Nakupovala jsem hned na dvakrát na eshopu Marionnaud. První nákup zahrnoval dva produkty Clinique a to pop lip rtěnku v odstínu Plum pop a tvářenku cheek pop v odstínu Heather pop.

Už dlouho jsem této značce na Instagramu odolávala a když se naskytly slevy, už nebylo odolávat čemu. Ušetřit 250 Kč na tvářence, která normálně stojí 850 Kč? A rtěnka se slevou 150 Kč? Myslím, že nebylo o čem přemýšlet... 

Lepší odstín tvářenky jsem si vybrat nemohla. Je dokonalá. Přirozená, ale přesto je znát. Nepráší, vydrží. A ten reliéf! Rtěnkou jsem se také odstínově trefila, i když jsem se toho opravdu hodně bála. Je velice příjemná na rtech, ani ji necítím a vydrží toho celkem dost, za mě rozhodně skvělý kousek! 


I když jsem z prvních produktů nadšená, myslela jsem si, že jeden nákup a dost. Ale. Během září byla akce, kdy při nákupu produktů Clinique byla zdarma taštiška se čtyřmi miniaturkami. Tak ve mě chvíli hlodat červík, až se nakonec prokousal i na můj bankovní účet. Slevy byly také, ještě o pár kaček větší (tvářenka vyšla okolo 560 Kč, rtěnku si nepamatuji) a navíc jsem zdarma dostala taštičku miniatur.

V druhé várce jsem objednala cheek pop tvářenku v odstínu Fig pop a rtěnku Berry Pop. Tvářenka je skvělá jako ta předešlá, jen u rtěnky jsem se trošku sekla a pořídila si pro mě nenositelný odstín. Na mě je až moc výrazná, proto nabízím k prodeji za 300 Kč. Je vyzkoušená akorát na ruce, na rtech jsem ji neměla, není to bohužel nic pro mě :( 


 V bonusové taštičce byl 7 day scrub, hydratační krém, Chubby Stick a High Impact Mascara. Jak mi tyto věci vyhovují mrkněte ve videu (odkaz na konci článku).


 Ještě abych nezapomněla, tady pro vás mám pohromadě swatche všech čtyř produktů.  S nápisy nahoře jsou rtěnky, nápisy dole mají potom tvářenky.


Jsem se svým nákupem velice spokojená, i když Berry pop je trefa vedle, tak věřím, že je stejně skvělá jako Plum. No a pokud chcete mrknou na video, kde o všech produktech včetně miniatur mluvím podrobněji, tak hurá na něj :


Co ty a Cliniquq? Máš něco nebo se teprve chystáš?

CONVERSATION

5 komentářů:

Missy řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
The world of makeup řekl(a)...

Nádherné barvičky, rtěnky mě lákají už dlouho.. jen já jich mám tolik, že se mi zatím nechce dávat tolik peněz za rtěnku, ale uvidíme časem si ji třeba k zvláštní události pořídím :-) Krásné fotky :-)

The world of makeup

Tereza řekl(a)...

moc se mi líbí fig pop :)
HAUTE BASICS

Dominika řekl(a)...

To je nádhera <3

Unknown řekl(a)...

Ahoj, měla bych zájem o tu rtěnku, pokud je ještě volná :)

Back
to top