RECENZE | Dove Invisible dry

Ahoj všichni,

doufám, že si užíváte konečně toho mírného ochlazení a pokud očekáváte další příval teplého počasí, mám pro vás jednoho pomocníka, který by vám mohl pomoci s pocením.


Jedná se o sprejový antiperspirant od Dove - Invisible dry, který byl testovaný hned na stovce barev. Já tolik barev snad ani v šatníku nemám, ale vyzkoušela jsem ho na ledasčem, bílá, černá, modrá a několik dalších. Ani na jedné z těchto barev jsem nenašla žádné skvrny a známky po použití tohoto deodorantu, palec nahoru!

Výdrž je údajně 48 hodinová, tak dlouhou jsem netestovala a ani nepotřebuji, myji se stejně každý den a potom tento sprej nanáším znovu. Nemám žádné mokré koláče v podpaží, žádné bílé žmolky ani příliš suchou / mokrou pokožku. Značka ideál a můj letní společník number one!

Další palec nahoru tomuto spreji určitě náleží za jeho skvělou svěží, jemnou a nevtíravou vůni. Když jsem s ním poprvé stříkla, moc mě to potěšilo a když jsem ze sebe tuto vůni cítila ještě po několika hodinách, byla jsem docela příjemně překvapená. Kombinovat ho s parfémem bude asi horší, ale pokud přes léto používáte raději jen rychlé osvěžení v této formě, mohu tento antiperspirant vřele doporučit.

Balení má 150 ml a cena se pohybuje okolo 70 Kč, takže podle mě opravdu skvělý poměr cena / výkon a rozhodně říkám ano. Z těchto sprejových deodorantů je to jeden z těch nejlepších, které jsem zatím vyzkoušela.


K testování jsem dostala tuhle skvělou pomůcku a moc mě to potěšilo. Barevné proužky látky spojené v jeden kus a destička s nápisy, kdy přes jeden si stříknete a můžete porovnat s tím druhým. Dobrá pomůcka, tohle se Dove povedlo. A vůbec celý tenhle sprej je vyvedený :)


Máte s touto řadou od Dove nějakou zkušenost? Slyšela jsem, že ještě vyvinuli tuhý deodorant Maximum Protection podobný Rexoně, tak by mě zajímalo, zda jste ho zkoušeli a máte porovnání s Rexonou? Zvažuji jeho koupi, tak ať vím, jestli stojí za to. Čím se proti pocení bráníte v létě vy?

CONVERSATION

11 komentářů:

Back
to top