Ali tip: objektiv na mobil

Slunečný den přeji, 

dneska pro vás mám nachystanou recenzi, o kterou jste si hodně psali a už jsem se konečně dokopala k tomu, abych ji dala dohromady. Nafocenou jsem ji měla snad tři měsíce, jen ten text tomu nějak chyběl, ale tedy to je. Dneska půjde o takový malý tip pro ty z vás, kteří bez telefonu nedáte ani ránu a pomocí foťáku v něm si zachycujete život kolem sebe. Mezi blogery se rozmohl tento klip na mobil. Na českých e-shopech je k sehnání okolo tisícovky, na Aliexpressu jsem ho koupila za 120 Kč. A to se vyplatí, ne?


Objednávala jsem z tohoto odkazu za 4,95 dolarů, ale prodejce dost rapidně zdražil na 15 doláčů! Levněji seženete na některém z těchto odkazů, ale nemám žádný další z nich ozkoušený co se týče spolehlivosti a doby doručení. Z mého odkazu přišel clip on za cca 14 dní, mám ho doma už snad víc jak tři měsíce.

Tento klip se hodí na každý mobil, není určen jen na Iphone atd, je to prostě skřipec, který připnete kamkoliv potřebujete tak, aby zakrýval integrovaný fotoaparát v mobilu a díky čočkám na skřipci udělá různé požadované efekty, viz porovnání níže. 


Obsah balíčku byl následující: 
  • samotný stříbrný skřipec (k dostání je v různých barvách)
  • tři čočky - makro, rybí oko, širokoúhlý "objektiv" (makro a širokoúhlá čočka jsou našroubované na fotce na sobě, dají se jednoduše odšroubovat)
  • dvě krytky
  • sáček na celý skřipec


Skřipec jednoduše připnete na mobil, zapnete aplikaci fotoaparátu, kterou používáte a fotíte. Při přenášení skřipce nezapomínejte na krytky, ať si objektiv zbytečně nepoškrábete a nezničíte.


A tady už porovnání s čočkou / bez čočky...


Podle mě je to super vychytávka, co myslíte? Vaše fotky hned dostanou jiný rozměr!

CONVERSATION

10 komentářů:

Back
to top