Youtube | Vodoznak do Videa

Krásný den moji milí,

dnes se po dlouhé době hlásím s příspěvkem z kategorie Blogger tips. Rozhodla jsem se přidat tam i příspěvky týkající se Youtube, chodí mi sem tam nějaké dotazy, jak jsem udělala to a to a co jsem kde nastavila, takže dnes začínáme stručně - vodoznak do videa s odkazem na váš kanál!


Vše se odehrává ve správci videí, pod záložkou kanál.


 Po přemístění do záložky kanál najeďte na budování značky, kde klikněte na přidat vodoznak.


Potom nezbývá než vybrat obrázek, který použijete jako vodoznak. Doporučený je obrázek bez pozadí, logo, nápis, cokoli jiného o maximální velikosti 1MB ve formátu png nebo gif.
 Stačí kliknout na uložit a tím je celá akce téměř hotová :)

Ještě zbývá si vybrat, kdy chcete vodoznak zobrazit. Většina to dává přes celé video a podle mě je to nejlepší, takže jsem to volila také.


Ve videu potom vodoznak vypadá následovně:


A to je dnes vše! Říkala jsem, že to bude jednoduché :) Doufám, že vám to pomůže, protože pár z vás se mě na to ptalo :) Pěkný den přeji! :)

CONVERSATION

5 komentářů:

Lucka řekl(a)...

Jé, objevila jsem až díky tomuto článku celou rubriku a klobouk dolů, vše je nádherně vysvětleno! :) Už minimálně 2 roky si chci založit blog, ale stále otálím, protože především nastavení blogu moc nerozumím a přijde mi, že u šablon, které se dají zdarma stáhnout, už člověk nemá moc svobody. Že bych se tedy do toho pustila? :)

Veronika Sandra Jirátová řekl(a)...

Ty jsi poklad! Tuhle vychytávku jsem chtěla mít ve videu už přes rok a myslela jsem, že to všichni přidávají pomocí programu ve kterém upravují videa. Ono je to přitom naprosto jednoduché. Jsi super. Moc děkuju :-*

Daniela P řekl(a)...

Jsem ráda, že jsi do rubriky zase něco přidala! Už delší dobu přemýšlím nad blogem a nad tím, že bych ho občas ráda spestřila nějakým videem a určitě mi tvoje články pomohou :) Mám v hlavě takovou myšlenku jednoduchého designu, ale nevím, jak se s tím poperu. Moc by mě třeba zajímalo, jak do spodní části blogu dát fotky z instagramu :)

erika uchytilova řekl(a)...

Mohla bych se prosím zeptat, jak by šel vodoznak uplatnit na blog?? děkuji moc. :-)

Adéla N. řekl(a)...

To je super, že jsi udělala i blogger tips pro youtubery :) Sice videa netočím, ale i tak se mi článek líbí :D Super :)

Back
to top