Přečteno: Prosinec 2014

Když jsem v prosinci viděla 16 dní volna před sebou, říkala jsem si, jak je to super a že budu mít čas na čtení a přečtu vše, co jsem odkládala. A víte, jak to dopadlo? Přečetla jsem jednu jedinou knihu!

Alice Clayton - Roštěnka

Pokračování knihy Nabíječ (recenze zde)

Caroline a Simon zkouší společnou domácnost a ta je střídavě plná zábavy, radosti, sexu, ale i zmatku a nervů. Moc tomu nepřidává ani práce Caroline, jelikož její kamarádka a šéfka odjíždí na svatební cestu s nejasným datem návratu a Caroline tak přebírá na několik týdnů celou designerskou společnost a učí se ji vést. Mimo jiné střídavě bydlí se Simonem v domě šéfky a pečuje o něj.

Práce pohltí veškerý její čas. Pokud Simon cestuje po světě a fotí, má Carol myšlenky jen na práci. Ale když se Simon rozhodne dočasně se svou fotografickou kariérou seknout, má myšlenky jen na něj a na to, jak vedle sebe budou nadále fungovat. Simon by byl rád, kdyby si jeho přítelkyně dopřála také chvíli volna, ale vždyť má tolik práce...

A tak se Simon rozhodne udělat razantní krok a změnit jejich život.

Můj názor (může obsahovat spoilery): Myslela jsem, že Nabíječe už nic nepřekoná a nepletla jsem se. I když byla kniha vtipná, skvěle napsaná a měla spád a spoustu zápletek, tak na Nabíječe neměla. To ji ale na kráse neubírá a rozhodně ji doporučuji. Zasmějete se, popláčete si a nebudete se od ní chtít odtrhnout.

Mladá Fronta, 2014, 232 stran

Pochlubte se svým prosincovým skóre a dejte mi tipy na knížky, které vám donesl Ježíšek! :)

CONVERSATION

6 komentářů:

Pavlína Plevová řekl(a)...

Přesně to jsem si v polovině prosince říkala taky! A výsledek? Taky jedna kniha! :-(

Aneta Krátká řekl(a)...

Jo to jsme dopadly asi všechny podobně, taky jenom jedna knížka :(
One blondie life

Sororessa řekl(a)...

Já jsem četla Christiane F. (rádoby pokračování My děti ze stanice ZOO).. Pak druhý díl Sirotčince slečny Peregrinové a Loutkáře z ghetta :)

Sororessa

A.

Peggy řekl(a)...

Za mě Vypravěčku od Jodi Picoult, pokud si ji teda ještě nečetla.. Jinak zaručuji, že se od ní nebudeš moct odtrhnout!

http://life-by-mrsjagr.blogspot.com/

Nayke řekl(a)...

Já četla jen do školy a pak dvě knížky pro radost. Do školy Saturnina, Čekání na Godota, Romea a Julii a Hamleta. Líbil se mi Saturnin, docela vtipná knížka. A teda Čekání na Godota je zvláštní, ne pro každýho, ale dá se to. :-D
Pak jsem četla Co bude dál a Než jsem tě poznala. Než jsem tě poznala doporučuji, hodně lidem připomíná Hvězdy nám nepřály, ale mě přišla mnohem lepší.

Daniela P řekl(a)...

Tuhle jsem dostala od bráchy :) Moc jsem se na ní netěšila, ale když píšeš, že to stojí za to, tak teda dobrá :D Začnu se na ní těšit :)

Back
to top