Přečteno: Prosinec 2014

Když jsem v prosinci viděla 16 dní volna před sebou, říkala jsem si, jak je to super a že budu mít čas na čtení a přečtu vše, co jsem odkládala. A víte, jak to dopadlo? Přečetla jsem jednu jedinou knihu!

Alice Clayton - Roštěnka

Pokračování knihy Nabíječ (recenze zde)

Caroline a Simon zkouší společnou domácnost a ta je střídavě plná zábavy, radosti, sexu, ale i zmatku a nervů. Moc tomu nepřidává ani práce Caroline, jelikož její kamarádka a šéfka odjíždí na svatební cestu s nejasným datem návratu a Caroline tak přebírá na několik týdnů celou designerskou společnost a učí se ji vést. Mimo jiné střídavě bydlí se Simonem v domě šéfky a pečuje o něj.

Práce pohltí veškerý její čas. Pokud Simon cestuje po světě a fotí, má Carol myšlenky jen na práci. Ale když se Simon rozhodne dočasně se svou fotografickou kariérou seknout, má myšlenky jen na něj a na to, jak vedle sebe budou nadále fungovat. Simon by byl rád, kdyby si jeho přítelkyně dopřála také chvíli volna, ale vždyť má tolik práce...

A tak se Simon rozhodne udělat razantní krok a změnit jejich život.

Můj názor (může obsahovat spoilery): Myslela jsem, že Nabíječe už nic nepřekoná a nepletla jsem se. I když byla kniha vtipná, skvěle napsaná a měla spád a spoustu zápletek, tak na Nabíječe neměla. To ji ale na kráse neubírá a rozhodně ji doporučuji. Zasmějete se, popláčete si a nebudete se od ní chtít odtrhnout.

Mladá Fronta, 2014, 232 stran

Pochlubte se svým prosincovým skóre a dejte mi tipy na knížky, které vám donesl Ježíšek! :)

CONVERSATION

6 komentářů:

Back
to top