Měsíční plánovače / monthly planners

Celý rok 2014 jsem plánovala svůj blog pomocí plánovačů, které jsem si vloni stáhla na internetu a vytiskla. Rok 2015 jsem se rozhodla plánovat v trochu lepším provedení, takže jsem si vytvořila plánovače podle svého, které mi budou absolutně vyhovovat. 

Pro jednou jsem nepoužívala počítačové programy, ale sáhla jsem po pravítku a fixe. Rozpočítala jsem si okénka na jednotlivé dny a týdny, nahoře nechala prostor pro název měsíce a pod ním jsem vepsala názvy jednotlivých dnů. Takto připravený list jsem dvanáctkrát okopírovala. Do každého jsem potom napsala název daného měsíce a podle kalendáře v počítači rozepsala červenou fixou data příslušící jednotlivým dnům. A tím byly plánovače hotové. Výroba nezabrala moc času, nejdelší bylo vypisování dat, ale postačil mi k tomu jeden díl seriálu :)


Plánovačů jsem vyráběla několik sérií, některé z nich jsem udělala ve formě sešitů, tedy svázala jsem je kroužkovou vazbou a dala jim pevné desky. Jen to viděla mamka, hned si jeden oblíbila a zamluvila si ho k Vánocům.


Pokud plánovače chcete někomu darovat na Vánoce, můžete k nim přibalit i washi pásky, aby si jednotlivá okénka mohl obdarovaný vyzdobit. Potom můžete plánovače pěkně zabalit do papíru a převázat provázkem Baker´s Twine.


Takhle si plánuji články na blog. Přehledně si každý měsíc rozvrhnu a pak si postupně odškrtávám, když článek publikuji. 


Jak si plánujete svůj čas vy? Máte nějaké přehledy, kde si organizujete čas?

Instagram • Facebook • Youtube • Prodej náramků

CONVERSATION

6 komentářů:

Back
to top