Měsíční plánovače / monthly planners

by - 20.12.14

Celý rok 2014 jsem plánovala svůj blog pomocí plánovačů, které jsem si vloni stáhla na internetu a vytiskla. Rok 2015 jsem se rozhodla plánovat v trochu lepším provedení, takže jsem si vytvořila plánovače podle svého, které mi budou absolutně vyhovovat. 

Pro jednou jsem nepoužívala počítačové programy, ale sáhla jsem po pravítku a fixe. Rozpočítala jsem si okénka na jednotlivé dny a týdny, nahoře nechala prostor pro název měsíce a pod ním jsem vepsala názvy jednotlivých dnů. Takto připravený list jsem dvanáctkrát okopírovala. Do každého jsem potom napsala název daného měsíce a podle kalendáře v počítači rozepsala červenou fixou data příslušící jednotlivým dnům. A tím byly plánovače hotové. Výroba nezabrala moc času, nejdelší bylo vypisování dat, ale postačil mi k tomu jeden díl seriálu :)


Plánovačů jsem vyráběla několik sérií, některé z nich jsem udělala ve formě sešitů, tedy svázala jsem je kroužkovou vazbou a dala jim pevné desky. Jen to viděla mamka, hned si jeden oblíbila a zamluvila si ho k Vánocům.


Pokud plánovače chcete někomu darovat na Vánoce, můžete k nim přibalit i washi pásky, aby si jednotlivá okénka mohl obdarovaný vyzdobit. Potom můžete plánovače pěkně zabalit do papíru a převázat provázkem Baker´s Twine.


Takhle si plánuji články na blog. Přehledně si každý měsíc rozvrhnu a pak si postupně odškrtávám, když článek publikuji. 


Jak si plánujete svůj čas vy? Máte nějaké přehledy, kde si organizujete čas?

Instagram • Facebook • Youtube • Prodej náramků

You May Also Like

6 komentářů

 1. to vypadá skvěle :) díky za inspiraci, také si jeden udělám :)

  OdpovědětVymazat
 2. a teď mi ještě poraď, jak mám dodržovat ty články, které si tam napíšu :DD já jsem totiž v tomhle hrozná, vždycky si to hezky naplánuju a pak nestihnu vydat 1 - 2 články a gumuju jak divá :DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedělej si z toho hlavu, nechtěj vědět, kolikátý ten plánovač mám na prosinec :D Tenhle je třetí a už jsem vše psala tužkou, abych mohla gumovat :D

   Vymazat
 3. Zatím nějaké přehledy ohledně blogu nemám. Většinou si jen do nějakého blogu píšu nápady, ale pokud se blog ještě více rozjede, nějaký plánovač také pořídím. :)
  Tyhle jsou moc krásné, já bohužel píšu hrozně, takže takováhle verze je pro mě tabu. Budu ji muset vytvořit v PC.
  http://slawarehouse.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Budem si musieť nejaké plánovače vytvoriť aj ja :-) Ale musím sa pochváliť, že už mám pár políčok zaplnených aj v novom diári, takže snáď sa mi to všetko podarí do bodky dodržiavať :)

  OdpovědětVymazat
 5. Pekne, no priznam sa, ze ja by som bola leniva vyrabat taketo diariky a planovace.
  Kaviareň u mačky

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud mne chcete kontaktovat i jinak, zkuste blueberrypink@seznam.cz. Díky a přeji pěkný zbytek dne! :)

Čtenáři