DIY kolíčky na dárky

Pomalu je čas dokoupit poslední dárky na Vánoce, úhledně je zabalit a připravit na transport pod stromeček. Nezapomeňte však na jmenovky! Ty můžete letos připevnit krásnými kolíčky, které si vyrobíte!


Postačí Vám k tomu opravdu jen drobnosti - barevný papír, z kterého vystřihnete požadovaný tvar, oboustranná páska nebo lepidlo a samozřejmě kolíčky. Můžete použít klasické na prádlo, ale ty se mi zdají dost velké, tak jsem volila raději drobné, ozdobné. Zkuste se po nich pozeptat v květinářství nebo kreativních obchůdcích. Já je mám z Ebay. 


Pak už je postup jasný - vystřižené tvary přilepíte jednoduše na kolíčky. Lepila jsem oboustrannou páskou, tekuté lepidlo by mohlo kartonem prosáknout a tuhé by zase nemuselo držet.


Jednoduché, rychlé, levné! Jak budete letos dárky zdobit vy?

CONVERSATION

6 komentářů:

Vendy Bí řekl(a)...

To je roztomilý :) Já klasika - papír a převážu mašlí. Nemám ráda, když je hned jasný, že je daný dárek jsem darovala já. :) A koukám, že máš stejnou edici lepících pásek z Lidlu jako já. :) Jsou božíí. :)

Renda řekl(a)...

Dobrý nápad! :)
Já už dárky zabalené mám a to klasicky - papír a mašle. Na nějaké zdobení mě moc neužije, jsem na to hrozně nešikovná. :D
.. a small miracle CZ

Smiling- Emily řekl(a)...

Jee, ty jsou rozkošné, já už jsem koupila kolíčky hotové, se stromečky, zvonečky a houpacími koníky :))

tatomymo řekl(a)...

ty jsou rozkošné ^^

Magdaléna řekl(a)...

Moc hezké, takové u nás vždycky vyráběla mamka :)

Bára řekl(a)...

To je parádní, já jmenovky už nějakou dobu nepoužívám, většinou si vyhraju s balením a jméno jen přilípnu izolepou. Balicí papír máme vždy všichni stejný, aby nebylo poznat, od koho je další dárek a také to krásně vypadá pod stromečkem ;-) bára.kára blog

Back
to top