DIY bedýnky

by - 21.11.14

Zdravím všechny příznivce DIY! 

Omlouvám se, že mi článek na toto téma trochu trval, ale to víte, je podzim / zima a světelné podmínky blogerkám nepřejí, takže tvořit se dá (pokud u toho chcete i fotit) více méně jen o víkendu. Nicméně teď mám pár DIY es v rukávu, tak pojďme na první z nich!


Jedná se o bedýnky. Určitě je všichni znáte, mnozí si v nich kupujeme ovoce, zejména mandarinky. Spousta těchto bedýnek je ale různě potištěných a to se nám samozřejmě do bytu nehodí. Ale stačí tak málo! Konkrétně jen barva a štětec nebo sprej. 

Já použila ale obojí. Bedýnku jsem natřela bílou barvou, kterou jsem doma našla (ta moje byla na radiátory, ale určitě poslouží i jiná). Nechala jsem důkladně zaschnout, poté jsem smirkovým papírem vybrousila boky bedýnky do hladka, aby nebyly vidět tahy štětce a nakonec jsem bedýnku přestříkala bílým sprejem s trochou lesku pro výsledný efekt. 

Se sprejem i barvou pracujte rozhodně venku, obojí smrdí a mohli byste si zašpinit koberce apod. Doporučuji bedýnky den či dva nechat venku, aby vysmrádly.


A na co je můžete použít? V té vyšší mám narovnanou kosmetiku, kterou potřebuji mít stále po ruce.


Ta nižší nejprve sloužila jako podnos nebo tác pro svačinky a snídaně, ale později....


... jsem si do ní uložila svou sbírku Yankee Candle vosků, o které jsem psala tady. Uložení je super, jen už si asi nebudu moct koupit další vosky :D


Doufám, že se Vám dnešní rychlo tip líbí a teď už víte, že až si příště koupíte ovoce v bedýnce, nemáte ji vyhazovat, ale může Vám ještě skvěle posloužit :)

Používáte bedýnky na uskladnění? Co děláte s těmi dřevěnými z obchodu?

You May Also Like

18 komentářů

 1. Jéé, ty vypadají opravdu krásně! přesně takové jsem viděla v jednom časopise. Já jsem si minulý týden udělala poličky z europalet a vypadají opravdu originálně :) www.beautypusinka.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poličky musí být stylové! Viděla jsem spoustu krásného nábytku z palet :)

   Vymazat
 2. Tak to je super! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. My do nich dáváme šišky ke krbu, ale toto je dobrá práce!! :))

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 4. Já se bedýnku chystám ulovit a natřít, ale zatím jsem neměla štěstí, nebo jsem si v obchodě nevzpomněla. Mám typ pro ty, kdo chtějí natírat něčím nesmradlavým - doporučuji akrylátovou vodou ředitelnou barvu Etermal - nesmrdí a drží v podstatě na všem (i na plastu). Hezkou sobotu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc pěkné! :) Já si krabičky oblepuji balícím papírem a následně izolepou a skladuji v nich v koupelně kosmetiku :)

  Takovýýýýých voskůůůů! ♥ ♥ ♥ ♥ ZÁVIDÍM! :D

  Monča z Like Lady ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V koupelně mají určitě maximální využití! :)

   Vymazat
 6. myslim že na nošení svačiny je to skvělý nápad ! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. obzvlášť, když toho chci pobrat víc najednou :)

   Vymazat
 7. Mám doma takovou bedýnku od Jahod ještě z minulého a léta a pořád jsem přemýšlela, na co jí asi použiju. Tohle je skvělý typ :) p.s. jsme ráda, že jsem narazila na tvůj blog, odebírám :)

  LIFESTYLE BLOG by Lori Horton

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud mne chcete kontaktovat i jinak, zkuste blueberrypink@seznam.cz. Díky a přeji pěkný zbytek dne! :)

Čtenáři