Yankee Candle lover

Jsem závislá. A je to asi neléčitelné. Respektive - nechci se léčit. Někdo je závislý na nikotinu nebo alkoholu a já bezmezně propadla Yankee Candle. Úplně, totálně.

Když jsem ještě Yankee Candle neznala osobně, říkala jsem si, co na tom všichni mají? Vždyť to jsou jen svíčky. A navíc nehorázně drahé. Jenže u blogerek se Yankee Candle objevují často, ať už ve formě vosků nebo jako housewarmery. Tak jsem si řekla, že to musím taky zkusit. A tak jsem jednoho dne objednala na mimibazaru, o čemž jsem psala vloni o Vánocích tady. Mezitím jsem někde po obchodech nakoupila pár vosků a konečně nastal čas udělat si radost i svíčkou.

Video z rozbalování balíčku můžete vidět na mém Youtube kanále Blueberry Pink tady nebo v náhledu níže. Snad se video bude líbit a třeba vás pobaví a zasmějete se se mnou :) 


Objednala jsem si dva střední housewarmery (Soft Blanket a Cranberry Pear), jednu vůni do auta (Clean Cotton) a sedm vosků (2x Honey Glow, Clean Cotton, Cranberry Ice, Berrylicious, Black Plum Blossom a Spiced Orange). Cena středních housewarmerů byla 559 Kč za kus, vůně do auta stála 169 Kč a co vosk, to 55 Kč. Celkem mě objednávka vyšla na 1672 Kč, při nákupu nad 1500 Kč jsem měla poštovné zdarma. Zboží doručuje přepravní společnost Geis Parcel.

Objednávala jsem z webu yankeesvicky.cz a s objednávkou jsem spokojená. Dodání trvalo dva dny, vše dobře zabalené. Co se týče housewarmerů, jsou to vůbec mé první svíčky Yankee Candle, zatím jsem měla jen vosky. A už teď vím, že jen u těchto svíček nezůstanu.

Soft Blanket jsem měla ozkoušenou už v podobě vosku. Je to svěží vůně, která mě vždycky dokáže naplnit energií, takže jsem neváhala a pořídila si jí i v podobě svíčky. Cranberry Pear oproti tomu byla jen náhražkou. Původně jsem chtěla Home Sweet Home, ale tento housewarmer ve střední velikosti byl vyprodaný. A Cranberry Pear je hodně vychvalovaná, takže jsem si řekla, že to risknu. A trefila jsem se náramně! Musím přiznat, že Cranberry Pear mi možná voní ještě víc, než Soft Blanket. I když každá vůně má něco do sebe a každá je typově úplně jiná, prostě jsou skvělé obě :)


Vosky mi také voní všechny, i když jsem předem měla očichaný jen svěží Clean Cotton. Ostatní jsem kupovala na slepo a rozhodně to nebyl přešlap vedle. Honey Glow je krásná podzimní vůně plná citrusů a vůně listí, Spiced Orange voní jako můj oblíbený svařený pomerančový džus, Berrylicious a Cranberry Ice jsou ovocné vůně. Jediný vosk, který voní méně, protože vůně je jemná, nevýrazná, je Black Plum Blossom.


Vůni do auta jsem chtěla od té doby, co mám nové auto :) (pouze 14 dní :)) A kvůli vůni do auta se objednávka i uskutečnila. Nikde jsem totiž tyto vůně v obchodech neviděla, takže nezbývalo než objednat z internetu. No a musela jsem využít příležitosti a ten pomyslný nákupní košík ještě něčím doplnit :) Vůně je na zavěšení, má šňůrku. Existuje ale i v podobě kolíčků, které se strkají k větráčkům klimatizace.


Co vy a Yankee Candle? Znáte? Máte nějakou? Jaká je vaše oblíbená vůně? Dejte mi tip na očichání a na příští objednávku :) 

CONVERSATION

24 komentářů:

Back
to top