Kosmetické štětce z Aliexpressu - recenze + na co který štětec použít?

Už je to nějaký ten pátek, co mi přišly kosmetické štětce z Aliexpressu. Poctivě jsem je testovala a je na čase přinést vám recenzi :) Štětce jsou foceny ještě před použitím, čisté, nové, vyndané akorát z balíčku. Ten přišel samozřejmě doporučeně, řádně zabalen. Každý štětec měl svůj vlastní igelitový obal, pak byly všechny ještě v jednom igelitu a nakonec omotané bublinkami a zaslány v igelitové obálce. Dodání trvalo tři týdny.

Prodejce má na výběr ze dvou barev, tedy černé a bílé, přičemž si můžete zvolit i barvu kování - zlaté nebo stříbrné.

Štětce jsem objednávala z tohoto odkazu. Stály mě 8,79 dolarů, nyní prodejce o pár centů zdražil, ale i tak je to velice příznivá cena. Obdobné štětce najdete i na Ebay.


Musím přiznat, že jsem se velice obávala toho, co mi přijde, ale už po prvním nalíčení štětci jsem byla nadšená a mé nadšení rozhodně neopadlo. Právě naopak! Štětce totiž nepelichají, nevím o tom, že by mi kdy vypadla nějaká štětina. Jsou krásně hedvábné, na pleti opravdu moc příjemné.


A já, jakožto kosmetikou moc nepolíbená, jsem si musela i vygooglit názvy štětců a to, na co který slouží, tak doufám, že to bude správně, pokud ne, budu ráda, když mne opravíte :)

Tapered top: slouží ke konturování, nanášení bronzeru, tvářenky a nebo rozjasňovače

Já ho používám na konturování, respektive učím se konturovat, nechtějte vědět, jak dopadl můj první pokud o konturování obličeje :) Takže je to zatím spíše nevyužitý štětec a čeká na svou pravou chvíli. Tím menším nanáším stíny do vnitřního koutku víčka a případně do ohybu víčka


Round top: slouží k nanášení minerálních makeupů, tvářenek a tekutých pudrů

Tento štětec používám na pudr v menších částech obličeje, jako je nos a okolí očí, kam se s tím svým velikánem nedostanu.


Angled top: používá se na tvářenku a rozjasňovač

I já ho používám na tvářenku, Jde mi s ním nanášet nejlépe, není tak velký a nemám tím pádem rudé tváře jak Marfuška :) Menšího brášku využívám na rozblendění očních stínů.


Flat top: používá se na makeup a pudr

Já ho tedy na pudr nepoužívám, ale na makeup ano, když už si ho jednou za čas dávám. Nanáší se s ním skvěle, dobře se s ním pracuje. Malou verzi potom používám na korektor.


Doufám, že se vám článek o štětcích líbil a pokud máte také nějaké štětce z Ebay nebo Ali, dejte vědět, jak jste s nimi spokojeni :)


CONVERSATION

22 komentářů:

Back
to top