Ebay / Ali tips: masivní náhrdelníky statement necklace

Masivních náhrdelníků není nikdy dost. Dají se nosit snad ke všemu, pokud je vhodně zkombinujete. Ovšem sehnat je v ČR je poněkud problematické a když už na nějaký narazíte, stojí majlant. Na Ebay a Ali jsou ale za pár korun, tak pojďte mrknout, jaké krasavce jsem ulovila já :)

Krásný čirý náhrdelník s retro zlatým řetízkem. Ten jsem kupovala z tohoto odkazu. Cena byla 4,89 dolarů, v korunách asi za 102 Kč. Prodejce mívá docela často slevové akce, cca okolo 20-30%, takže se vyplatí si počkat. Dodání bylo okolo 4 týdnů.
Tenhle náhrdelník je mým nejdražším úlovkem a peněz určitě nelituji, vypadá skvěle, krásně se blyští a tím, že jsou kameny v průhledné krystalkové barvě, ho můžete vzít prakticky ke všemu.


Žlutého náhrdelníku jsem se nejdřív bála, myslela jsem, že na mě bude moc výrazný. Nakonec se stal ale mým nejoblíbenějším z této pětice. Vyhrála jsem ho v aukci v tomto odkazu. Cena byla 2 dolary, tedy asi 44 Kč. A to se sakra vyplatí! Pátrám po něm ještě v jiných barvách, tak pokud byste viděli nějakou aukci za pár centů, napište :) Dodání 3 týdny.


Další žlutý. Tenhle, když mi přišel, ani jsem nevěděla, že jsem si něco takového objednala! :D Ale je také skvělý, jen na prostředním květu bylo vyteklé lepidlo zespodu a škrábalo mě to do krku, tak jsem ho musela opilovat pilníkem na nehty a už je to v pořádku. Vyhrála jsem ho též v aukci, konkrétně tady. Stál mě 2,95 dolarů, tedy asi 65 Kč. Přišel za necelé tři týdny.


A ještě jeden čirý. Byl další vyhranou aukcí, odkaz na ní najdete zde. Byl za 2,26 dolarů, v přepočtu asi za 50 Kč. Přišel mi za necelé čtyři týdny. Tenhle jsem na sobě měla jen jednou, je na můj krk poměrně malý a přijde mi, že mi tolik nesedí, tak uvidím, co s ním, možná ho někomu věnuji do balíčku nebo bude v nějaké giveaway :)


Posledním krasavcem byl tenhle růžový se zlatou kombinací. Získala jsem ho také v aukci, konkrétně zde za 3,45 dolarů, v přepočtu asi za 75 Kč. Další oblíbený kousek, jen mi přijde, že ty kytičky u sebe úplně neseděly, takže jsem si je pomocí spojovacích kroužků a kleštiček poupravila, aby se nepřetáčely. 


Titulní fotka je poskládaná z fotek prodejců.

Co vy a statement náhrdelníky? Líbí se vám, nosíte je? Já jim dříve vůbec nemohla přijít na chuť a teď jsem si je zamilovala a vyhlížím další a nějaké jsou už na cestě :) 

CONVERSATION

14 komentářů:

Back
to top