Think PINK

Dnes jen tak zlehka - při vyklízení poličky jsem na sebe naházela několik věci a až když jsem je vracela zpět do skříně, uvědomila jsem si, jak hezky to vypadá. Takže jsem neváhala a sáhla po foťáku a vznikla tahle jednoduchá koláž, kterou jsem nazvala Think PINK, protože její dominantou je růžová barva. Přesně ta růžová, kterou jsem dříve nesnášela. Přesně ta růžová, které mám stále víc a víc! 


A co pěkného to v koláži máme?

Takovou dominantou, řekla bych, je krabička od Dermacolu. Dostala jsem v ní nějaké produkty a z krabičky jsem nadšená, protože je krásně pevná, nerozlepuje se, suprově drží! Skladuji v ní ve skříni kosmetiku, kterou používám často, ale ne denně.

Na krabičce jsou pak růžová kartonová brčka, která jsem dostala od Péti Just be yourself a která úplně vidím v nějakém letním drinku, ale tím, že jsou kartonová, je mi líto je použít a šetřím si je :D

Dále tam pak mám skleněný pilník - ten mám v několika velikostech a barvách, koupila jsem si ho asi před rokem a půl od jedné dealerky v práci a je to to nejlepší, co mě mohlo potkat. Pokud jste doposud neměli se skleněnými pilníky tu čest, tak doporučuji vyzkoušet, Všechny papírové jsem pak okamžitě vyhodila.

Vedle pilníku je pak náramek z mé dílničky. Je proveden z neonově růžových matných korálků a doplněn stříbrnými hvězdičkami. Skvěle oživí a rozzáří nudný outfit a nosím ho moc ráda. Pokud i vy chcete takový, mrkněte sem - klik na odkaz. Můžete si nechat vyrobit náramek podle své fantazie, budu se snažit vyhovět všem požadavkům :)

Posledním kouskem na krabičce je výrazná rtěnka od Essence v nádherném odstínu č. 10 - Cotton Candy. Ještě jsem ji na rtech nikde venku neměla, protože se na rtěnky teprve zvykám, ale už se těším, až spolu někam vyrazíme! :)

Na stolku pak ještě leží můj oblíbený krém na ruce od Dermacolu, jehož recenzi najdete po kliknutí zde. Je to moje stálice, mám několikáté balení a rozhodně si pořídím další!

Posledním kouskem je čtečka Kindle v puntíkatém obalu, který jsem ulovila na Ebay a jeho recenzi a odkaz pro objednání je dostupný tady. Kindle je takové moje zlatíčko a tahám ho s sebou všude jako mobil. Co kdyby se náhodou našla chvilka na čtení :)

Kdybych koláž fotila dnes, tak by tam určitě byl ještě lak na nehty Rimmel 60 seconds v odstínu Don´t be shy a nějaká ta růžová washi páska, ale už jsem to nechtěla přefocovat, protože tady šlo o to náhodné poskládání při vyklízení :)


Musím říct, že když jsem koláž vyfotila, docela jsem se nad fotkami rozplývala, tak snad se vám budou také líbit. :) Chtěli byste, abych nějaké takové koláže, ať už náhodné nebo účelně poskládané, fotila častěji? 

P.S. Vodoznaky jsem ke svým fotkám dávat nechtěla, protože v některých  případech to ruší celkový koncept fotky, ale bohužel jsou tu i zlodějky, které mé fotky vydávají za své, takže je to už docela nutnost. Akorát si nejsem jistá, jestli nebudu zapomínat tam ty vodoznaky dávat :) 

CONVERSATION

7 komentářů:

Back
to top