Suddenly parfém

Dnes bych vám ráda představila parfém, který je srovnáván s parfémem Mademoiselle od Chanel. Nevím sice, jak voní Chanel, ale vím, jak voní tento. 

Když jsem si v diskuzi na Votoč Vohoz přečetla, že tento parfém by měl vonět velice podobně jako známý parfém od Chanelu, hned jsem upalovala do Lidlu ho očichat. Stříkla jsem si ho na ruku a přivoněla, ale žádná sláva! Parfém byl poněkud štiplavý, takový moc hutný, no zkrátka nevoněl mi, tak jsem ho vrátila do regálu a pustila ho z hlavy...


Pak jsem oběhla zbytek Lidlu, nakoupila nějaké dobroty a v autě, když jsem vyjížděla z parkoviště, jsem zaznamenala krásnou nevtíravou, lehkou vůni. Přemýšlela jsem, co voňavého jsem si koupila a teprve pak mi docvaklo, že jsem zkoušela ten parfém! Po deseti minutách na ruce se vůně pěkně rozvoněla a zahalila mě do voňavého obláčku. Odolala jsem pokušení se do Lidlu vrátit a doma si říkala, že tam musím co nejdříve zajet a voňavku si koupit. Druhý den byla moje. Stojí 119 Kč za 50 ml a najdete ji v regálu s drogerií jako stálý sortiment.

Parfémek má i krasnou zlatavou krabičku, která se opravdu vyvedla, takže jej jen tak snadno nepřehlédnete :) Já se ještě chystám někde očichat Chanel, abych mohla porovnávat...

Pročítala jsem několik diskusí na internetu a ženy se shodují, že voní velice pěkně, podobně jako zmiňovaný Chanel a je tak jeho levnou variantou. Před tímhle boomem, než se zjistilo, že je podobný Chanelu, stál dokonce jen 89.90 Kč, ale pak ho začaly ženy kupovat ve velkém a Lidl ho pro obrovský zájem zdražil. I tak si ale myslím, že 119 Kč není žádná závratná cena, takže zkuste a uvidíte :)


Tak co říkáte na parfém Suddenly? Půjdete si přivonět k testeru?

CONVERSATION

18 komentářů:

Back
to top