Suddenly parfém

Dnes bych vám ráda představila parfém, který je srovnáván s parfémem Mademoiselle od Chanel. Nevím sice, jak voní Chanel, ale vím, jak voní tento. 

Když jsem si v diskuzi na Votoč Vohoz přečetla, že tento parfém by měl vonět velice podobně jako známý parfém od Chanelu, hned jsem upalovala do Lidlu ho očichat. Stříkla jsem si ho na ruku a přivoněla, ale žádná sláva! Parfém byl poněkud štiplavý, takový moc hutný, no zkrátka nevoněl mi, tak jsem ho vrátila do regálu a pustila ho z hlavy...


Pak jsem oběhla zbytek Lidlu, nakoupila nějaké dobroty a v autě, když jsem vyjížděla z parkoviště, jsem zaznamenala krásnou nevtíravou, lehkou vůni. Přemýšlela jsem, co voňavého jsem si koupila a teprve pak mi docvaklo, že jsem zkoušela ten parfém! Po deseti minutách na ruce se vůně pěkně rozvoněla a zahalila mě do voňavého obláčku. Odolala jsem pokušení se do Lidlu vrátit a doma si říkala, že tam musím co nejdříve zajet a voňavku si koupit. Druhý den byla moje. Stojí 119 Kč za 50 ml a najdete ji v regálu s drogerií jako stálý sortiment.

Parfémek má i krasnou zlatavou krabičku, která se opravdu vyvedla, takže jej jen tak snadno nepřehlédnete :) Já se ještě chystám někde očichat Chanel, abych mohla porovnávat...

Pročítala jsem několik diskusí na internetu a ženy se shodují, že voní velice pěkně, podobně jako zmiňovaný Chanel a je tak jeho levnou variantou. Před tímhle boomem, než se zjistilo, že je podobný Chanelu, stál dokonce jen 89.90 Kč, ale pak ho začaly ženy kupovat ve velkém a Lidl ho pro obrovský zájem zdražil. I tak si ale myslím, že 119 Kč není žádná závratná cena, takže zkuste a uvidíte :)


Tak co říkáte na parfém Suddenly? Půjdete si přivonět k testeru?

CONVERSATION

18 komentářů:

Jane řekl(a)...

Tak teda asi jo no...:D

Lenka Ungrová řekl(a)...

Taky jsem na votoči četla hodně diskuzí. U nás v Lidlu jsem ale kosmetiku ani parfémy zatím nenašla. A to je dost prťavý. :)
http://slawarehouse.blogspot.cz/

Life with my blog řekl(a)...

tak už vím, co si koupím až pojedeme zase do lidlu =D

Bára řekl(a)...

Na tuhle recenzi jsem netrpělivě čekala a teď už vím, že jakmile budu mít cestu kolem lidlu, zastavím se tam a udělám si radost! Za takové peníze se mi flakónek bude pěkně nosit v kabelce. Už teď se na něj těším a děkuji za tip ;-) bára.kára blog

Michaela Pavlíková řekl(a)...

U nás v Lídlu mají jen dekorativku jinak tohle jsem teda u nás neviděla, ach jo škoda :(

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Alice in Wonderland CZ řekl(a)...

tak, že bych ho šla očuchat? :)) Lidl mám hned naproti, tak mě to teď bude lákat :))

evey řekl(a)...

Tak to budu muset taky vyrazit očichat :))

K. řekl(a)...

Predevsim se mi libu naaranzovani fotek,ta atmosfera je uzasna.

Bajushka řekl(a)...

tak dneska jsem se s nim v Lidlu stříkla...sice nevím, jak voní Chanel, ale žádná božská vůně se bohužel nekonala...:(
musim teda uznat, že vůně vydržela i totální slejvák cestou domů, ale nevoní mi nic moc, cítím z ní něco lacinýho :(

Blueberry Pink řekl(a)...

Já jsem byla v poslední době snad ve čtyřech Lidlech v různých koutech a v každém ho měli :) Tak snad budeš mít možnost taky někde přivonět :)

Blueberry Pink řekl(a)...

Snad ti bude vonět :)

Blueberry Pink řekl(a)...

I ten flakonek a krabička jsou pěkné, takže o to lépe se kupuje, protože i pěkně vypadá :)

Blueberry Pink řekl(a)...

U nás je dekorativka jen když je v letáku :(

Blueberry Pink řekl(a)...

Tak dej vědět, jak se ti líbila vůně :)

Blueberry Pink řekl(a)...

Děkuji :) To takhle jeden den utrhneš rozkvetlou pivoňku a druhý den, když přijdeš z práce, je opadaná na stole, kam potřebuješ vyložit nákup, který jsi v Lidlu koupila :)

Blueberry Pink řekl(a)...

Ne každému to sedne, to je jasné :)

Unknown řekl(a)...

Já mám dnes úplně stejnou zkušenost jako autorka článku. Nejdřív nic moc a pak..... hmmmm. S tím rozdílem, že já se pro něj nevrátila, teď toho lituju a budu muset čekat týden, než do Lidlu zase pojedem. :-)
Dáša

Martička Brhelová řekl(a)...

Já tento parfém mám už od loňska, a voní opravdu moc hezky a příjemně, navíc i krabička a flakonek vypadají moc hezky :) Až mi dojde, určitě si ji koupím znovu:) V Lídlu u nás mají jak parfémy (tento a chalou modrý i hnědý), tak kosmetiku, oblečení a vše, co najdete v aktuálním letáku, tak jsem moc ráda :) Sice je od nás vzdálený 18km, ale to není zas tak daleko a rádi tam zajedeme :) Já celkově v Lídlu moc ráda nakupuji ale bývá tam vždy hodně lidí.

Back
to top