Nákupy Ebay / Ali

 Sešlo se mi doma několik věcí, které jsem objednávala z Ebaye nebo Aliexpressu a je čas na ně udělat recenzi. V dnešních tipech bude tedy hned několik věcí! :)

Po zlatém pásku tohoto typu jsem už dlouho pokukovala a teprve nedávno se ho rozhodla objednat. Učinila jsem správné rozhodnutí, jak se později ukázalo :)

Objednávala jsem zde. Vyšel mě na cca 100 Kč, dorazil po třech týdnech pečlivě zabalený v bublinkách a igelitu. Kovová ploška na sobě měla ještě ochrannou folii, takže nebyl kov ani poškrábaný. Po celodenním nošení na šatech, kdy jsem se i pěkně zapotila, kov stále drží svou barvu a nečerná! Takže velké plus! Bála jsem se toho, abych ho po prvním nošení nemusela celý očernalý vyhodit, ale zvládl to s přehledem :)

Kovovou plošku si můžete ohnout a vytvarovat tak podle svého těla, což je další plus, protože na to mé bříško potřebuji něco kulatějšího :D a slečny s plochým břichem zase potřebují plošku rovnou. Takže ideál. Vzadu je pružná guma na patent, ten v pohodě drží a za celý den se mi ani jednou nerozepnul.


Klipy na podprsenku mám doma už dlouho, takže jsem nedohledala ani originální odkaz, ale koupit se dají třeba tady. Pět kusů vás vyjde na cca 30 Kč A řeknu vám, na léto je to skvělá věc! Nosíte rádi tílka, ale nesnášíte vykukující ramínka od podprsenky? Tak to je řešení právě pro vás!

Klipy jsou plastové, ohebné, ale nelámou se. Zkoušela jsem ho ohnout tak, aby se zlomil, ale konkrétně tyhle  moje drží, ohnout se dají hodně a nepraskají. Jak je to s kvalitou jiných nemohu zaručit, jelikož nemám ozkoušeno. Použití klipů můžete vidět na obrázku níže.


Drdoly jsem si do teplého počasí také oblíbila. Nemám ráda, když se mi vlasy lepí na krk, takže tahle vycpávka je skvělou pomůckou, která vlasy udrží nahoře celý den! Ráno stačí podle návodu níže smotat a večer před spaním rozdělat, vlasy mi takto vydrží i při sportování, takže za mě rozhodně pecka!

Hairbun jsem objednávala tady. Prodejce tu má velikost menší a větší, brala jsem tu větší a na stší huvlasy do půli zad je vyhovující. Pokud ale zapátráte, tak jsem viděla velikosti různé, od S až po XL, takže můžete zvolit přesněji. Prodávají se i v "blond" barvě, takže pokud máte světlé vlasy a bojíte se, že by vám vycpávka prosvítala, nemějte strach. Vycpávka dorazila asi za tři týdny.

Použití je jednoduché (obrázek níže). Uděláte si culík, na něj navléknete vycpávku, vlasy pak rozdělíte, aby zakryly vycpávku a přepásáte je gumičkou. Zbylé vlasy okolo pak stočíte pod vycpávku a připevníte pinetkou. Celý postup zabere maximálně 3-5 minut! :)

Pokud se vám na ni nechce čekat, sáhněte po ponožce a ustřihněte ji špičku. Ponožku pak srolujte a dostanete něco obdobného jako vycpávku z Ebay :)


Silikonový podtácek se mi hodil, jelikož si často dopřávám do pití led a sklenice se mi tak snadno orosí. Průměr podtácku je 10 cm a objednat ho lze tady hned v několika barvách. Dorazil asi za dva týdny. Byl v balíčku ohnutý, ale po zatížení sklenicí se silikon postupně narovnává zpátky, takže to za vadu nepovažuji. Seženete okolo dvacky.


Sluneční brýle jsou u mě spotřební zboží, jelikož je vždy mrsknu do kabelky ke klíčům a dalším věcem, takže se snadno poškrábou. A jelikož jsem sháněla nějaké pěkné bílé, tak bylo rozhodnuto, jakou barvu zvolím. Kupovala jsem je zde za cca 35 Kč. Přišly v bublinkové folii a cestu přežily, což jsem se docela divila. Sedí dobře, nikde netlačí, nedřou. 


Další (bože, kolik už toho je?!) věcí je hřebínek, brož nebo sponka do vlasů. Na fotce mě moc zaujala a musím říct, že když po dvou týdnech dorazila, že je mnohem krásnější! Zlatorůžová kombinace z ní dělá neobyčejný kousek. Sice ještě nevím, kam a k čemu ji budu nosit, ale to se poddá! :) 

Vyhrála jsem ji v aukci tady za 55 Kč, přišla pečlivě zabalená. Ačkoli je sponka docela těžká (opravdu poctivý kov, žádná náhražka), tak ve vlasech perfektně drží a nesjíždí. 


A jako bonus přidávám recenzi od slečny, která si přese mně objednala plavky "Triangl" z Ali. Fotky jsou její, názor na ně mi sdělila a já ho tlumočím vám. Děkuji Báře za poskytnuté fotky i za souhlas s jejich zveřejněním.

Objednávala jsem jí je odsud, stály 10 dolarů, prodejce teď trochu zdražil. Dodání tři týdny. Barva prý mohla být víc sytější, s čímž souhlasím, foto prodejce má jasné syté barvičky. Látka na plavkách je tvořena ze tří vrstev, přičemž ta prostřední imituje neoprén. Je taková dírkatá, ale je to vidět jen proti světlu, na těle ne. Po namočení dírky prosvítají a plavky jsou od dírek lehce puntíkaté. Co se týče zipu, tak je sice funkční, ale šitý horkou jehlou. Vršek prý odpovídá velikosti M a kalhotky velikosti XS.

Detail látky (vlevo), po namočení (vpravo)

Pro dnešek je to zatím vše, málo toho zrovna není a už teď vám mohu slíbit recenzi na další Nike tenisky z Ali! Takže se těšte a já se těším na vás v komentářích! 

Bonusovka: Trávila jsem víkend s blogerkou Petrou z Just be yourself a vzniklo tohle video:


Tak koukněte a ohodnoťte :) 


CONVERSATION

14 komentářů:

Back
to top