Details of my room

Je to už nějaký ten pátek, co jsem publikovala poslední room tour článek zde. A jelikož pořád něco upravuji, tak je na čase poskytnout další náhled na pár detailů mého pokoje. 

Růžová krabička z Dermacolu, v které jsem si objednala kosmetiku, ukrývá též kosmetické přípravky. Často používané, ale ne denně. Šperkovnička je z Nanu-Nana a o paletce Naked jsem psala třeba tady.


Parfém z Lidlu (recenze zde) zaujímá čestné místo na poličce. V papírové DIY krabičce (návod zde) se ukrývají laky na nehty.


Pečlivě srovnané knihy, které mi dorazily nedávno z bux.cz (video zde) a samozřejmě nesmí chybět milovaná svíčka z Ikea.


Trocha té Paříže, něco na navonění a něco na čtení...


Moje skvělá šperkovnice - dřevěnná krabička od čajů Pickwick. Má plno přihrádek a tak si můžu doplňky rozdělit pěkně do chlívečků.


Bílý koutek, i když jen pomocí doplňků. Skříňka je po babičce, kaktus Ikea, čajová svíčka se vzorem chevron je DIY (návod zde), čirý stojan i bílá svíčka jsou z Ikea, rámeček na fotku z Nanu Nana, květináč Ikea a fialka vlastní - mnou vypěstovaná. A aby to ladilo, tak kvete bíle :)


Květina i květináč jsou z Ikea, ač květinka vypadá věrohodně, tak je umělohmotná. Červený kelímek je od sypaného čaje, takové příjemné retro zpestření, Eiffelka je z Ebay (objednávaná už před lety, odkaz nemám). A foto ve skleněném rámečku je moje maličkost kdysi dávno :)


Další foto kdysi dávno, tentokrát se sestřenkami. Svíčka po zapálení měnící barvy je z DM asi za stovku a kniha je recenzní výtisk od Fragmentu (recenze zde).


Notýsky z Levných knih jsem vám ukazovala tady, květináč je také z levných knih a v ní sídlí sukulent, který vždycky zapomenu zalít, ale on to vždycky přežije. Ne, že bych ho nezalívala úmyslně, ale víte, jak to je :)


Část pracovního koutku - tužky ve sklenici z Ikea, dotyková lampa a mnou vypěstovaný fíkus, na který jsem skutečně pyšná! (Divím se mu, že to se mnou ještě nevzdal a dál vzkvétá)


Opět "handmade" fialka v Ikea květináči, opět bílá. A dalším bílým doplňkem je svíčka z H&M home za 149 Kč, kterou mám jen jako dekorativní. Zatím nemám v plánu jí pálit, jelikož mám celkem zásoby :)


Doufám, že se vám detaily líbily a budu ráda, když mne necháte nahlédnout i k sobě. Do jakého stylu ladíte svůj pokoj?

Instagram • Facebook • Youtube 

CONVERSATION

25 komentářů:

Back
to top