Rozlišovače do desek

by - 10.6.14

Jsem  přesně ten typ člověka, co musí mít vše zorganizované do posledního detailu. Ale to už o mě asi víte :) Své blogovací desky, které jsem představila již v tomto příspěvku, jsou nedílnou součástí mého blogování a nosím je s sebou téměř všude. A jelikož jsem měla rozlišovače v nich jen z měkkého papíru a už byly poněkud pomačkané, rozhodla jsem se vytvořit si nové, pevnější.

Postačil k tomu karton, který jsem nastříhala o centimetr větší, než je formát A4 na šířku. Proč větší? Aby se dal rozlišovač používat jako záložka, nebo jak to říct. Kdyby byl stejně velký jako papíry v deskách, nebyl by vidět a neplnit by účel.

Ten přesahující centimetr do šířky jsem pak ale nenechávala po celé délce, jelikož mám rozlišovačů více a potřebuji mít přehled, kde který je. Vystřihla jsem si tedy takový ze dvou stran zakulacený obdélníček, vynechala centimetr od kraje rozlišovače a obkreslila ho tam. Zbytky jsem pak odstřihla a na rozlišovači mi tak vznikla požadovaná záložka. Stejně jsem postupovala u dalších rozlišovačů, jen jsem obdélník posouvala podle potřeby tak, aby se pak záložky nepřekrývaly.


Pak už stačilo přesahující štítky jen krasopisně nadepsat a je hotovo :) 


Používáte v deskách nějaké rozlišovače? Jaký máte systém hledání?

You May Also Like

6 komentářů

 1. Tohle je vážně parádní! Tip si ukládám, budu to potřebovat, protože teď přes léto, když mám prázdniny a klik od školy, chci si udělat sešit s informacemi o zdravém jídle, s recepty, motivačními fotkami atd. Tohle bude ideální! Díky :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to zní jako super nápad! Díky za tip :)

   Vymazat
 2. Moc pěkný nápad! Já sice používám ty barevné z obchodu, ale třeba taky jednou dojdu k takovýmto ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dříve jsem také měla ty barevné, ale už mě přestaly bavit :)

   Vymazat
 3. Ju, supr.. přesně něco takového potřebuji do práce, skvělý tip! ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Super článek :) Jsi fakt šikovná, chtěla bych mít tvoje packy :)
  Hedwica♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud mne chcete kontaktovat i jinak, zkuste blueberrypink@seznam.cz. Díky a přeji pěkný zbytek dne! :)

Čtenáři