Krémy na ruce od Dermacolu

Každá z nás nejspíš používá nějaké krémy na ruce. Já se dlouho nemohla rozhodnout, jaký chci používat a stále jsem váhala, jaký koupit, protože většina krémů mi vadí. Buď jsou hrozně mastné, lepivé, nehydratují, nezjemňují, jsou moc tekuté, moc tuhé a kdo ví, co ještě... A jelikož jsem teprve nedávno našla své stálice, které už nevyměním, rozhodla jsem se o ně s vámi podělit. Třeba vám pomůžu v hledání toho pravého krému právě pro vás! :)

Jak je již z nadpisu jasné, půjde o krémy značky Dermacol. (Ne, nemám s Dermacolem navázanou žádnou spolupráci.) Vyzkoušela jsem spoustu jiných značek, Nivea, Balea, Garnier, Avon, Oriflame... ale nic z toho mi nesedlo tak, jak bych si představovala. Až jednou jsem na blogu jedné slečny zaznamenala akci, kdy Dermacol dával 200 Kč novým zákazníkům slevu. Tak jsem se jí rozhodla využít a objednala jsem si krabičku produktů prakticky zadarmo. A pak jsem ji využila ještě jednou a objednala si znovu :)

A nakonec se mi sešli tihle tři krasavci!


Původně jsem myslela, že bude tento článek koncipován jako souboj krémů, z nichž vyjde jeden jako vítěz, ale po jejich důkladném zkoušení jsem se rozhodla to přehodnotit, protože žádný z nich by si nezasloužil být poraženým.

Níže přináším oficiální popis přímo ze stránek Dermacolu, včetně názvů jednotlivých krémů. Velikost balení a cena všech je stejná - 59 Kč / 100 ml. Pokud nechcete zrovna kupovat krémy přes internet, zavítejte do DM, ten růžový a třešňový jsem tam viděla a občas bývají v akci ještě levněji.


Můj názor: První, co mě upoutalo na mandlovém krému, byla jeho vůně. Sama ani nevím, jak bych vůni měla popsat, to mi nikdy moc nešlo, ale cítím z toho nějaký prací prášek nebo aviváž, taková příjemná svěží vůně. Nic štiplavého, ale jemná svěžest. Co se týče konzistence, tak je to přesně akorát, nic tuhého, nic řídkého. Krém se rychle vstřebává a ruce voní ještě dlouho po namazání.

Můj názor: Jednoznačně nejúžasnější krém na ruce. Ten prostě musíte zkusit. Skvěle hydratuje ruce a obnovuje tvrdou a popraskanou kůži, dopřává výživu i nehtům. Skvěle se vstřebává, po chvíli se úplně vpije do kůže a zůstane jen ten skvělý pocit namazaných a odpočatých rukou. Nechci srovnávat, ale pokud chcete jeden z těchto tří krémů vyzkoušet, měli byste zkusit tento.


Můj názor: Jelikož jsem si zamilovala sprcháče s černou třešní, bylo otázkou času, kdy hodím do nákupního košíku i tento krém. Voní prostě úžasně! A nejen, že i skvěle voní, ale skvěle zjemňuje tvrdší kůži a sušší ruce a vyživuje i nehty. Je mou další stálicí a jen tak se ho nevzdám.


Jaký je váš nejoblíbenější krém na ruce? Máte zkušenost s těmito z Dermacolu?

CONVERSATION

16 komentářů:

Back
to top