Hodinky z Aliexpressu

Jelikož jsem některé hodinky, které jsem nenosila, nabídla k prodeji, bylo třeba obnovit sbírku.A tady jsou mé dvě úžasné novinky!

Hodinky "Guess" jsem objednávala z tohoto odkazu, bohužel již není aktivní, ale určitě vám to pomůže v hledání podobných. Samozřejmě jsou to hodinky z Aliexpressu, takže originální hodinky neočekávejte. Jelikož mám stříbrné fake Guess hodinky už téměř tři roky a stále perfektně fungují a vypadají, tak jsem zapátrala ještě po zlatých. A do oka mi padly tyhle...


Cena byla 8 dolarů, doručení cca za 3 týdny. Pásek je kožený, vypadá stejně jako u mých stříbrných hodinek, takže by mohl i vydržet. Ze začátku je takový tužší, ale nošením určitě trochu změkne. Kamínky nevypadávají, zlatá barva drží. Za mě ano!


Hodinky s květovaným ciferníkem jsem objednávala z tohoto odkazu. Cena, za kterou jsem objednávala byla 4,89 dolarů, nyní prodejce nabízí hodinky ve slevě na necelé 4 dolary. Více barev, více stylů, vybere si určitě každý.


Doručovací doba byla sice delší, čekala jsem přes 4 týdny, ale to čekání se vyplatilo! :) Pásek je také kožený nebo nějaký koženkový, pevný, ale krásně ohebný. Zlatá barva na ciferníku drží a nečerná, hodinky se velice příjemně nosí a já už teď vím, že se stanou jednou ze stálic mého šatníku.

Co vy a hodinky, které nejčastěji nosíte?


CONVERSATION

16 komentářů:

Back
to top