Hodinky z Aliexpressu

Jelikož jsem některé hodinky, které jsem nenosila, nabídla k prodeji, bylo třeba obnovit sbírku.A tady jsou mé dvě úžasné novinky!

Hodinky "Guess" jsem objednávala z tohoto odkazu, bohužel již není aktivní, ale určitě vám to pomůže v hledání podobných. Samozřejmě jsou to hodinky z Aliexpressu, takže originální hodinky neočekávejte. Jelikož mám stříbrné fake Guess hodinky už téměř tři roky a stále perfektně fungují a vypadají, tak jsem zapátrala ještě po zlatých. A do oka mi padly tyhle...


Cena byla 8 dolarů, doručení cca za 3 týdny. Pásek je kožený, vypadá stejně jako u mých stříbrných hodinek, takže by mohl i vydržet. Ze začátku je takový tužší, ale nošením určitě trochu změkne. Kamínky nevypadávají, zlatá barva drží. Za mě ano!


Hodinky s květovaným ciferníkem jsem objednávala z tohoto odkazu. Cena, za kterou jsem objednávala byla 4,89 dolarů, nyní prodejce nabízí hodinky ve slevě na necelé 4 dolary. Více barev, více stylů, vybere si určitě každý.


Doručovací doba byla sice delší, čekala jsem přes 4 týdny, ale to čekání se vyplatilo! :) Pásek je také kožený nebo nějaký koženkový, pevný, ale krásně ohebný. Zlatá barva na ciferníku drží a nečerná, hodinky se velice příjemně nosí a já už teď vím, že se stanou jednou ze stálic mého šatníku.

Co vy a hodinky, které nejčastěji nosíte?


CONVERSATION

16 komentářů:

Tery řekl(a)...

Hodinky obecně pěkný, ale abych nosila Guess, co vlastně není Guess se mi prostě příčí. Buď mám na originál, nebo ne. Existuje spousta neznačkových hodinek, které nejsou faky...

Blueberry Pink řekl(a)...

Sice mám na originál, ale bohužel nejsem z těch, co dají za jednu věc x tisíc. Radši si koupím více věcí za menší peníze a jsem pokaždé v jiném ;)

Tery řekl(a)...

Já to chápu :) Mě jde jen o ty napodobeniny. Beru, že někdo má radši 10 levných hodinek, než 1 drahý, ale mě se nelíbí, že je to fake. Prostě mít 10 no name levných hodinek je ok, 10 hodinek s nápisy Guess, Michael Kors atd. je podle mého špatné. Ale každý se k fakům staví jinak.. Mě by to prostě bylo blbé nosit.

Kamila Dubská řekl(a)...

Taky jsem si včera objednala ty květovaný bílý a stráášně se na ně těším, když je tu vidím :)

Michaela Pavlíková řekl(a)...

Velmi pěkné jsou :))

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Tess Mart řekl(a)...

Ty druhé jsou krásné, ale faky těžce odsuzuju a u tohodle jde vidět, že je to fak na první pohled....ikdybych je dostala zadarmo prostě bych je nenosila, beru to jako velkou neúctu k práci lidí dané značky především k návrhářům...

Loveliness By Tess

Strawberry_wíí řekl(a)...

tie kvetinkové sú prekrásne :) Tiež som si ich chcela objednať, len ako si všímam má ich už dosť ľudí okolo mňa :(

http://werushberry.blogspot.sk/

Ilona horáková řekl(a)...

Ty květinkové jsou pěkné, ale ty druhé mi přijdou až moc přeplácané už...

http://typicalgirllondon.blogspot.cz/

JBYbyPetra ♥ řekl(a)...

Moje milované květinované hodinky :-)

Elma se Sam Úžasňákovy řekl(a)...

Jak jde vidět, máme podobný vkus na hodinky :D Do proužkovaných ses mi trefila, teď mi asi před týdnem přišly ty druhé kytičkované! :D Ale mám je tedy z Ebay a vyšly mě krapet levněji, ale jsou vážně nádherné! :3
- Elma

Petra Janoušková řekl(a)...

Tak zrovna Guess bych si originál nekoupila, tuplem ne u nás, takže tvůj nákup schvaluji, hodinky jsou krásný...jako neúcta mi spíš přijdou ty nehorázně nadsazené ceny "kvalitních" značek, v USA je Guess cenově opravdu dostupný a kvalita skutečně neodpovídá těm cenám u nás...díky za inspiraci a měj se krásně ;)

Bára řekl(a)...

Ty druhé jsou krásné, jen bych se bála, že se ten pásek začne rozlepovat, to se mi totiž už u jedněch hodinek stalo... bára.kára blog

Thess řekl(a)...

Ty s květinkami jsou krásné :) druhé také, ale nemam moc ráda napodobeniny :)

Smile Thess

Il Freedomová řekl(a)...

Wooow, ty s kytičkama jsou luxusní!!! O těch budu hodně uvažovat, jsou božský :)
Jinak právě rozjíždím nový blog, kdyby si třeba měla chuť se podívat :)
http://www.recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

Lady An řekl(a)...

ty kytičkované jsou božské! už aby byla výplata :D :))

Hana Květoňová řekl(a)...

Už jen týden a budu mít ty kytičkované, ale s černým páskem :) .. chtěla bych se ale zeptat, co baterka? Je v nich, fungují? .. nějak totiž počítám s tím, že ji budu muset jít koupit novou.. :) Děkuji za odpověď.. :-)

skills-of-art-blogspot.com

Back
to top