Ebay tips: Kindle case

Bez čtečky už nedám ani ránu. A jelikož ji tahám všude s sebou, ven, při cestování apod, její bílý obal, který jste měli možnosti vidět zde a kde najdete také recenzi mé čtečky Kindle, je již v poněkud odrbaném a ušpiněném stavu. A než se dokopu k tomu, abych ho řádně vydrhla, musela jsem si pořídit náhradu. Puntíkatou a růžovou!

Jako tradičně, objednávala jsem na Ebay. Teď mě tak napadá, že jsem se ani nekoukla na Aliexpress, jestli tam náhodou není nějaký hezčí... Budu to muset napravit :)

Obal byl objednáván konkrétně z tohoto odkazu a vyšel mě na necelé dvě stovky včetně poštovného. Co bylo ale absolutní peckou - aniž bych si toho samozřejmě všimla, prodejce je z Anglie, takže mi obal dorazil na neuvěřitelných 5 dní! To jsem vůbec nečekala a když jsem vyndávala balíček ze schránky, tápala jsem, co by to mohlo být. No než jsem stačila dojít přes dvorek ke dveřím, trhala jsem obal a jaké překvápko, když na mě vykoukl tenhle růžový krasavec :)

Prodejce nabízí celkem pět barev, ale mě, jakožto holku, která vždycky nenáviděla růžovou a až s blogem, který ji má v názvu, si ji zamilovala, byla právě růžová jasnou volbou =D

V balíčku, který mi dorazil, bylo ještě pero pro dotykové displeje a vrchní krycí folie na displej čtečky. Hned jsem si ji na čtečku přilepila, ale druhý den jsem ji sloupla. Folie se totiž podivně leskla, takže jsem při natočení čtečky do jistých úhlů neviděla vůbec nic :)


Zapínání obalu je na takový magnetický patentek a drží dobře, hned se přichytne. Obal sám o sobě je dost pevný, když porovnám s tím svým bílým, tak je rozhodně tužší a pevnější, ale možná je to tím, že ten bílý už je opotřebovaný, tak "změkl" :)

Obal nemá na stranách výřezy pro tlačítka, takže pokud jste zvyklí číst v obalu, budete muset odhadnout, kde je tlačítko přepínání stránek a pořádně ho přes obal zmáčknout. Jelikož mě obal slouží víceméně jako přepravní prostředek, čtu bez něj, protože tak se mi čtečka lépe drží, tak to neřeším.

Čtečka se z obalu vyndává velice snadno, stačí ji zespodu, kde má tlačítko pro vypnutí a zdířku pro nabíjení povystrčit a pak nahoře vytáhnout.


V porovnání s mým starým bílým pouzdrem...


A nakonec bonusová fotka z mého Instagramu, která se vám tolik líbila :) Na Instagramu mě najdete jako @blueberrypinkblog a pokud chcete vídat fotky z mého života častěji, tak sledujte :)


Fandíte čtečkám ebooků nebo jste odpůrci? 

CONVERSATION

23 komentářů:

JBYbyPetra ♥ řekl(a)...

Zamilovala jsem se...zas a znova :-D

Blueberry Pink řekl(a)...

Bude těžké tuhle lásku něčím překonat :) :D

JBYbyPetra ♥ řekl(a)...

Asi potřebuji dva obaly :-D

Suzanne Š. řekl(a)...

Ten je skvělý! :)) Lepší než ten bílý :)

Veronika Langerová řekl(a)...

puntíky hezké, ale radši bych si koupila něco, kde bude výřez i na tlačítka, když už tam jsou... já mám dotykovou čtečku, takže tohle neřeším, ale když jsem měla předchozího kindla s tlačítkama, asi bych se z toho zbláznila...

Blueberry Pink řekl(a)...

Jak jsem psala, při čtení stejně čtečku vyndávám, takže tohle neřeším ;)

Blueberry Pink řekl(a)...

Taky myslím, ten bílý mi teď přijde takový nudný :)

UltimateChic řekl(a)...

Obal je nádherný. Čtečku sice nemám, ale mohla bych nějaký nový "kabátek" pořídit svému tabletu. Hned jdu na ebay mrknout, neboť se mi už ten můj černý okoukal.

Radu - UltimateChic

Caroline řekl(a)...

Ten vypadá kouzelně:)

Blueberry Pink řekl(a)...

Na tablety seženeš také nepřeberné množství, už jen kvůli těm krásným obalům lituji, že žádný tablet nemám :D

Michaela B. řekl(a)...

Já jsem fanynka čteček! Taky vlastním Kindle a tahám ji všude sebou :-) Jak už jsem psala na fb, mám jen nudný černý obal, ale kouknu se po nějakém barevném. Jen teda potřebuju s otvory na tlačítka a to je vždycky hledání ,protože jsou většinou jen s gumičkami :-(

Wimim řekl(a)...

Jee, ten je krasnej. Taky potrebuju novy obal, tak dekuji moc za typ ;)

Wimim řekl(a)...

Je a prodejce je z Manchesteru..to je za rohem :) to mi prijde hned..super a jeste jednou dekuji :*

Blueberry Pink řekl(a)...

Není zač, jsem ráda, že jsem mohla někoho inspirovat ke koupi :)

Blueberry Pink řekl(a)...

Ty s gumičkami jsem ještě nezkoušela, máš nějaké zkušenosti s tím, jak v tom čtečka drží?

Anonymní řekl(a)...

Sice se pro mě čtečka nikdy nevyrovná knížce ale taky ji vlastním a jsem strašně spokojená :-) Ráda bych si taky takový obal pořídila ale žádný pro mou čtečku nemůžu najít :-(

Le Poisson - Lifestyle/Beauty blog

Michaela B. řekl(a)...

Já taky ne, vyhýbám se jim :D Moc bych těm gumičkám nevěřila, přijde mi to jako celkem slabé .. držení (? lepší slovo mně nenapadlo :D)

Tess Mart řekl(a)...

Tak toto je božstvo!!!!

Loveliness By Tess

Caroline Red-haired řekl(a)...

Vypadá krásně :) ale pro mě jsou knížky vždycky lepší, když si je můžu ohmatat atd. Navíc nové knížky tak krásně voní :D takže u mě čtečku nenajdeš

Klára řekl(a)...

Kindle je super ! :) a obal je nádherný :) Někde jsem někde četla, že to zapínání na magnet není moc fajn. Prej hodně lidem kvůli tomu praskl displej když se jim to v tašce přitlačilo. Ale nechci tě strašit. :)

Bára řekl(a)...

Pěkný obal, škoda jen, že nemám Kindle, zatím jsem čtečkám nepropadla, užívám si vždy vůni papíru knížky, kterou právě čtu. Momentálně jsou to čtyři dohody... bára.kára

Nicca řekl(a)...

Tak to je nádhera.. škoda že nemám čtečku :D

Tery řekl(a)...

Čtečky miluju :) Teda byla jsem jejich velkým odpůrcem, protože kniha je prostě kniha. Ale když jsem přišla do školy do Prahy a jezdila dlouho metrem, 800 stránková bichle se fakt pronese :) Od přítele jsem tedy k narozkám dostala Kindla a od té doby jsme největší kámoši :) Knížky si sice pořád kupuju, ale mám je na doba, Kindle je se mnou zase pořád na cestách. A za to ho odměňuju hezkýma oblečkama - už má bílý, leopardí, s mapou a nakonec takový, který vypadá jako středověká kniha :) Tenhle tvůj je taky super, škoda, že nemá výřezy na ty tlačítka.. Zkusim pohledat, jestli nenajdu podobný :)

Back
to top