Ebay tips: Kindle case

Bez čtečky už nedám ani ránu. A jelikož ji tahám všude s sebou, ven, při cestování apod, její bílý obal, který jste měli možnosti vidět zde a kde najdete také recenzi mé čtečky Kindle, je již v poněkud odrbaném a ušpiněném stavu. A než se dokopu k tomu, abych ho řádně vydrhla, musela jsem si pořídit náhradu. Puntíkatou a růžovou!

Jako tradičně, objednávala jsem na Ebay. Teď mě tak napadá, že jsem se ani nekoukla na Aliexpress, jestli tam náhodou není nějaký hezčí... Budu to muset napravit :)

Obal byl objednáván konkrétně z tohoto odkazu a vyšel mě na necelé dvě stovky včetně poštovného. Co bylo ale absolutní peckou - aniž bych si toho samozřejmě všimla, prodejce je z Anglie, takže mi obal dorazil na neuvěřitelných 5 dní! To jsem vůbec nečekala a když jsem vyndávala balíček ze schránky, tápala jsem, co by to mohlo být. No než jsem stačila dojít přes dvorek ke dveřím, trhala jsem obal a jaké překvápko, když na mě vykoukl tenhle růžový krasavec :)

Prodejce nabízí celkem pět barev, ale mě, jakožto holku, která vždycky nenáviděla růžovou a až s blogem, který ji má v názvu, si ji zamilovala, byla právě růžová jasnou volbou =D

V balíčku, který mi dorazil, bylo ještě pero pro dotykové displeje a vrchní krycí folie na displej čtečky. Hned jsem si ji na čtečku přilepila, ale druhý den jsem ji sloupla. Folie se totiž podivně leskla, takže jsem při natočení čtečky do jistých úhlů neviděla vůbec nic :)


Zapínání obalu je na takový magnetický patentek a drží dobře, hned se přichytne. Obal sám o sobě je dost pevný, když porovnám s tím svým bílým, tak je rozhodně tužší a pevnější, ale možná je to tím, že ten bílý už je opotřebovaný, tak "změkl" :)

Obal nemá na stranách výřezy pro tlačítka, takže pokud jste zvyklí číst v obalu, budete muset odhadnout, kde je tlačítko přepínání stránek a pořádně ho přes obal zmáčknout. Jelikož mě obal slouží víceméně jako přepravní prostředek, čtu bez něj, protože tak se mi čtečka lépe drží, tak to neřeším.

Čtečka se z obalu vyndává velice snadno, stačí ji zespodu, kde má tlačítko pro vypnutí a zdířku pro nabíjení povystrčit a pak nahoře vytáhnout.


V porovnání s mým starým bílým pouzdrem...


A nakonec bonusová fotka z mého Instagramu, která se vám tolik líbila :) Na Instagramu mě najdete jako @blueberrypinkblog a pokud chcete vídat fotky z mého života častěji, tak sledujte :)


Fandíte čtečkám ebooků nebo jste odpůrci? 

CONVERSATION

23 komentářů:

Back
to top