DIY papírové sáčky

Znáte mě, jsem tvor tvořivý a miluji všechny tyhle kreativní věcičky a tvoření s nimi. A když jsem narazila na papírové sáčky na Pinterestu, bylo jen otázkou času, kdy se pustím do jejich vyrábění. 


K výrobě papírových sáčků vám postačí jen minimum věcí. Základem je samozřejmě papír. Já použila svůj oblíbený nebělený balicí papír, z kterého jste u mne mohli vidět už několik DIY tipů. Další důležitou pomůckou je lepidlo, jelikož bez něj se také neobejdete, pokud nechcete sáček sešívat sponkovačkou, což je také jedna z možností :)

Ustřihla jsem si požadovaný rozměr (doporučuji nejprve zkusit vytvořit menší sáček, než se pustíte do něčeho většího), papír jsem přehnula na necelou polovinu tak, aby mi na jedné straně kousek přečuhoval, tak jak to vidíte na fotce. Přesahující konec jsem pak ohnula dovnitř a slepila, spodní hranu jsem také zahnula a též slepila. A sáček je hotov.


Sáčky si můžete jednoduše dozdobit tím, co máte zrovna po ruce.


Skvělou variantou zdobení je bílý lihový fix, jež seženete v papírnictví. Pracovala jsem s ním třeba tady. Dále se pak nabízí potisk pomocí podomácku vytvořených razítek, příklad zde.


Na co byste využili papírové sáčky vy? Já v nich posílám objemnější šperky zákaznicím :) 

CONVERSATION

8 komentářů:

Jane33 řekl(a)...

áno...je to veľmi vďačné DIY.....a pásky máš pekné...jana

Once upon a time řekl(a)...

to je super, skvělá inspirace :)
Once Upon a Time

JBYbyPetra ♥ řekl(a)...

Tohle se mi bude určitě hodit ;-)

Suzanne Š. řekl(a)...

Tak jednoduché a tak pěkné...:) jsi šikula...a pokud takhle posíláš šperky, určitě bych něco takového jako zákazník ocenila a příjemně by mě to překvapilo a potěšilo :)

evey řekl(a)...

Papírové sáčky jsou moje stálice, když potřebuji zabalit nesouměrný dárek, šupnu ho do pytlíku z balicího papíru :)
A ta bílá lihovka je super, určitě se po ní podívám, díky! :)

Veronika Langerová řekl(a)...

pěkné:) jenom se zeptám, jak se tou lihovkou píše? stačí jedenkrát nanést a je to tak vidět? mám docela drahou bílou fixu a tak krásně vidět není, musím s ní tu linku přejet 2x až 3x (na papíře), na ostatní věci ale funguje dobře...

Blueberry Pink řekl(a)...

Mě se s tím píše moc pěkně, pokud chci linku vyloženě výraznou, tak obtahuji dvakrát, ale většinou jsem vše dělala jedním tahem :) Tahle fixa stojí jen 25 Kč, takže taková investice to není a podle mě stojí za vyzkoušení :)

Caroline Red-haired řekl(a)...

Jéé, tak tohle by se skvěle hodilo na dárečky. Když chci někomu dát šperky, které vyrobím, vždy pracně sháním do čeho to dám, a tohle je moc pěkný nápad :)

Back
to top