Stojánek na fotky

by - 20.3.14

Máte krásné fotky z dovolené, s přítelem, s kamarády, nebo jen pěknou vytrženou stránku z časopisu a nemáte žádný rámeček, do kterého byste ji mohli dát? Použijte starý kalendář a pár washi pásek!

Já použila kalendář nový, jelikož se mi jich letos sešlo hned několik a nevyužiji je všechny. Jednotlivé listy jsem vytrhala a zbyl mi jen holý kartonový stojan se spirálkou. Pásky jsem pak volila užší, aby nepůsobily moc humpolácky a barvy jsem ladila vzhledem k obrázku.


Záměrně jsem umístila obrázek šikmo, působí na mě tak lépe, nedbale. Malými kousky růžové pásky jsem ho pak přilepila v rozích a je hotovo.


Výhodou kalendáře je to, že má dvě strany, můžete je tedy využít obě a fotky nebo obrázky střídat podle nálady. Já určitě nezůstanu jen u jednoho kalendáře!

Jak se vám nápad líbí?

P.S. Již brzy se můžete těšit na skvělou giveaway ve spolupráci s obchodem washipasky.cz a ještě jednu další, o čem bude ale zatím neprozradím :)

You May Also Like

11 komentářů

 1. Šikovné a pěkné! A sláva washi páskám, ty jsou prostě na všechno!
  Hezký první jarní den všem a užívejte života...
  http://something-times.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. jéé, to je skvělej nápad! :) hned se musim jít mrknout jestli tu nějaký kalendář nemám :))

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to nádherně! doma mám spousty starých kalendářů, takže je takhle určitě využiju :)

  OdpovědětVymazat
 4. To je šikovný nápad, děkuju za tip ;-) bára.kára

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud mne chcete kontaktovat i jinak, zkuste blueberrypink@seznam.cz. Díky a přeji pěkný zbytek dne! :)

Čtenáři