Povídám

Jak jsem již předesílala na Facebooku, dnes to bude spíše povídání, tak snad vás i tak bude to mé vylévání srdce bavit. Chci vám říct o své práci, svém životě, o tom, co dělám a proč, jak se mám a tak vůbec :) Asi na mě dolehl všechen ten stres a potřebuji se trochu vykecat :)

Předně bych vám chtěla poděkovat za další hojnou účast v giveaway, zúčastnilo se vás víc než stovka a děláte mi opravdu radost. I tím, že mi píšete maily a soukromé zprávy, řešíte se mnou věci ohledně mého, ale i vašeho blogu a taky děkuji za to, že mi věříte a nebojíte se svěřit se svými problémy, ať už jsou jakékoliv.

Díky vám mám chuť pokračovat ve všem, co dělám, protože mi dáváte sílu to zvládnout :)

Práce je jedním z největších zabijáků času. Alespoň teď. Možná víte, že jsem se dobrovolně upsala ďáblu - respektive výpomoci po své klasické pracovní době ve výrobních prostorách. Řeknu vám, je to fuška. Od prosince pracuji prakticky od 6.00 do 18.00. Někdy méně, někdy více. Někdy i v sobotu. A mám pocit, že už dál nemůžu.

Pokud jsem v práci do šesti, v půl sedmé jsem doma, najím se, vykoupu se a v polospánku smolím alespoň statusy na Facebook, abyste viděli, že jsem živá a padám do postele. A druhý den se kolotoč opakuje. Naštěstí by mi tohle všechno mělo posledního března skončit. Ano, vím, že jsem se přihlásila dobrovolně a nelituji toho, peníze potřebuji. Ale odpočinek tady, protože tohle tempo je tak šílené!

Díky práci nemám ani čas chodit na plavání, které mi tak moc chybí. Opravdu není v mých silách přijet domů v půl sedmé, popadnout plavky a ještě hodinu se dřít v bazénu, to by mě nejspíš odrovnalo úplně. Ale nedovedete si představit, jak se těším, až v dubnu budu moct zase plavat. Moc mi to chybí.

Když už se někdy z práce utrhnu dříve, tak věnuji svůj volný čas blogu. Píšu pro vás články, tvořím různé projekty a fotím svět kolem sebe. Přijde mi, že se moje pracovní tempo na blogu dost projevilo, snad to bude od dubna lepší a snad chytnu nějakou novou mízu :)

Pokud nebloguji, tak podnikáme něco s přítelem nebo čtu. Sice jsem od začátku roku moc knížek nepřečetla, ale snad se to taky postupně zlepší :) Vedu si seznam přečtených knížek, zajímalo by vás, co čtu, nějaké recenze a tak? Dříve jsem nějaké psala, ale přišlo mi, že je nikdo nečetl? Co myslíte? Dát třeba vždy jednou měsíčně souhrn? :)


Co asi prozatím vypustím, jsou videa. Myslím, že posty mi jdou lépe, na videa se moc necítím, nicméně uvidíme, jak to bude dál. Nápady na nějaká videa mám, ale zatím nemám čas je realizovat a upřímně mě to ani v tuto chvíli nebaví a nepřijde mi, že zrovna vy byste si je tolik žádali :) Ale jak říkám, uvidíme :)

Co mi však dělá radost, je jarní počasí. Je tak krásně, teploučko, na to, že je březen. Vůbec celá tahle zima mi vyhovovala, bylo moc pěkně, až na pár dní. Takové počasí mi vyhovuje, hlavně na dojíždění do práce. Tím, že do práce jezdím autem a nemusím čekat nikde na autobus, mi absolutně vyhovuje. Už si nedovedu představit, že bych byla odkázána na autobus. Většinou když jsem musela čekat na nějakou veřejnou dopravu, trajdala jsem po městě a utrácela. A teď se to dost omezilo, protože z práce mířím unavená rovnou domů a na nákupy nemám ani pomyšlení.


Tím pádem u mě v šatníku není ani nic moc nového, protože si maximálně koupím něco málo v Lidlu, když jdu na rychlo pro rohlíky :)

Na co se můžete těšit? 
Určitě i nadále hodlám pokračovat v DIY nápadech a inspiracích. Sice po selhání externího disku nezůstalo v počítači nic, ale pomalu začínám střádat znovu :) DIY je to, co mě opravdu baví a čeho se nehodlám vzdát. Pro začátek mám připravená dva posty, které vám v nejbližších dnech ukážu. Zatím neprozradím, co to bude, abyste se mohli více těšit :)


Určitě se můžete těšit i na další random posty, kde se budou objevovat fotky z mého života a světa kolem mě, ale čas od času snad i nějaké to delší povídání jako dnes :)

Blogger tips momentálně neplánuji, jelikož příprava takového příspěvku zabere hodně času a právě čas je něco, co momentálně nemám. Nicméně v hlavě mám několik dalších návrhů, které bych vám chtěla popsat, tak snad časem :)

No, pro dnešek bych to asi uzavřela :) Mám rozkoukaný díl Pretty Little Liars a těším se, až si pak dám horkou vanu a zalezu do postele s nově rozečtenou knížkou - Gabrielův očistec, další erotický román. Pokud máte tip na něco čtivého, neváhejte mi dát vědět, ráda se nechám inspirovat :)

Přeji pěkný večer :) 

CONVERSATION

5 komentářů:

evey řekl(a)...

Mám ráda všechna nakouknutí do soukromí, takže se mi líbí i tento článek :) Těším se na další DIY nápady a přeju ti, ať se ti podaří zvolnit, odpočívat a užívat si krásné počasí! :)
Ale stejně tě obdivuji, kdybych já byla v práci od šesti do šesti, tak bych asi usnula dřív, než bych dojela domů!

Bára řekl(a)...

Moc pěkné povídání, takových by mohlo být víc ;-) Posílám energii, ať to všechno zvládneš :-) bára.kára

Kami La řekl(a)...

Držím palce ať březen ještě nějak zvládneš a budu se těšit na slíbené DIY inspirace, protože to je něco co mám taky moc ráda :) K*

Catie-Chanel řekl(a)...

Rozhodně sepiš tipy na knihy a hodně sil aspoň do toho konce března!

Adriana Martinovičová řekl(a)...

Takový koloběh znám a moc ti fandím a přeju ti, abys to měla co nejdřív zase víc v pohodě a ty sama byla také víc v klidu! BTW, to video, co jsi nedávno dávala, to mi náhodou hodně pomohlo a fakt se mi líbilo, takže doufám, že až se koloběh trochu uklidní, zase něco natočíš ;)
A těším se na další články! Pořád jsi moje velká inspirace k tvorbě vlastního blogu :)
http://something-times.blogspot.cz/

Back
to top