Ali tips: Hodinky Dunking

Zdravím všechny své čtenáře a vítám vás u dalšího článku ze seriálu Ebay / Ali tips. Opět to bude o hodinkách, jak jinak :) 


Podařil se mi totiž celkem unikátní kup. Už hodně dlouho jsem pokukovala po hodinkách tohoto typu, zlaté kraje, kamínky na ciferníku a zapínání na přezku. Ale pokaždé, když jsem na nějaké narazila, byly buď nehorázně předražené nebo u nich bylo o to víc nehorázné poštovné. A já v rámci šetření na nové auto si přece nekoupím hodinky za tisícovku, že :) 


Pak jsem ale tady na Ali narazila na tyhle. A to byla láska na první pohled. Kupovala jsem je za necelých osm dolarů!! Nyní prodejce zdražil, ale i tak to není závratná částka. Přišly samozřejmě doporučeně, v bublinkové obálce. Dodání bylo přesně měsíc.


Hodinky byly ale hrozně veliké, musela jsem si je nechat zkracovat, protože i na mou na úplně hubenou ruku bych je navlékla pomalu dvakrát. Zkrácení je otázka pěti minut, pokud máte šikovné ruce nebo šikovného člověka po ruce, případně otázka pár korun v hodinářství, mnohá zkracují hodinky na počkání.
Při dodání měly ještě hodinky pojistku na baterii, aby se zbytečně cestou nevybíjela.


Krásné, co říkáte? Já jsem z nich absolutně unesená, mám je teprve krátce, ale už teď to jsou mé nejmilejší hodinky. Malé ciferníčky a dvě kolečka na boku jsou pouze na ozdobu, nic s nimi nenastavíte, ale to mi vůbec nevadí. V záři slunce se kamínky krásně lesknou a třpytí. Jsou prostě dokonalé, vřele doporučuji!


Pokud budete mít zájem o objednání, má nabídka stále platí - objednávám pro vás z Ebay a z Aliexpressu, nechávám zboží odeslat od prodejce přímo na vaši adresu. V případě zájmu nebo více informací mne neváhejte kontaktovat - do mailu, na FB nebo na VotočVohoz, kde mne najdete pod nickem weronika91.

Nosíte hodinky? Jaké jsou vaše nejoblíbenější? Pochlubte se :) 

CONVERSATION

9 komentářů:

Back
to top