Yankee Candle vosky

by - 7.12.13

Svíčky Yankee Candle zná asi každý, ale znáte vosky?

Vosky Yankee Candle jsou levnější alternativou této známé americké značky. Používají se do aroma lamp, kde vespodu hoří klasická čajová svíčka a nahoře je vosk, který se po zahřátí roztaví a voní. Yankee Candle vosky jsou známé svými neotřelými kombinacemi vůni, výrazným a dlouhotrvajícím aroma a také nespočtem druhů.


A ani já jsem neodolala a objednala si jich hned deset, o kterých jsem četla, že jsou nejlepší :) Objednávala jsem u Tanji, která nabízí vosky na Aukru a rozšířený sortiment, včetně svíček, aromalamp a mnohého dalšího na Mimibazaru. A musela jsem se opravdu krotit, abych jí vše nevykoupila :)


Objednala jsem si tyto vosky:
Christmas cookie
Christmas tree
Soft blanket
Home sweet home
Blissful Autumn
Black cherry
Black coconut
Lilac blossoms
Mandarin cranberry
Vanilla cupcake

... a se všemi jsem moc spokojená. Ještě jsem tedy neměla tu čest je všechny vyzkoušet v aroma lampě, ale podle očichání jsou skvělé, lahodí mým smyslům!


Co se týče obchodu, tak Tanja mi i poradila, jelikož jsem vybrala dva vosky, které voněly dost podobně.


S obchodem jsem velice spokojená, ihned po vybrání vosků jsem je i zaplatila a v den doručení platby na účet byly vosky odeslány, mě bylo automaticky bez upomínání zasláno číslo balíku, to byl pátek a v pondělí jsem je měla doma a očichávala :) Takže pokud plánujete nákupy a říkáte si, zda to stihnete do Vánoc, tak neváhejte! Výběr nabízí Tanja opravdu široký, ceny jsou velice příznivé, takže nejtěžší bude rozhodnout se, co koupit :)


Moje aroma lampa není od Yankee Candle, ale z Debenhams a měla jsem ji ještě dřív než vosky. Teď kdybych si ale měla vybrat znovu, sáhnu po té z YC, i když je o něco málo dražší :)

Tip pro vás - pokud máte v aroma lampě jeden vosk "rozteklý" a chcete tam dát jiný, dejte lampu na chvíli do mrazáku. Stačí deset minut a vosk půjde krásně vyloupnout. Pak ho stačí jen uschovat pro další použití :)Máte nějaké vosky Yankee Candle? Které vám nejvíce voní? Dejte mi tip, ať vím, které nakoupit! :)

You May Also Like

20 komentářů

Čtenáři