Yankee Candle vosky

Svíčky Yankee Candle zná asi každý, ale znáte vosky?

Vosky Yankee Candle jsou levnější alternativou této známé americké značky. Používají se do aroma lamp, kde vespodu hoří klasická čajová svíčka a nahoře je vosk, který se po zahřátí roztaví a voní. Yankee Candle vosky jsou známé svými neotřelými kombinacemi vůni, výrazným a dlouhotrvajícím aroma a také nespočtem druhů.


A ani já jsem neodolala a objednala si jich hned deset, o kterých jsem četla, že jsou nejlepší :) Objednávala jsem u Tanji, která nabízí vosky na Aukru a rozšířený sortiment, včetně svíček, aromalamp a mnohého dalšího na Mimibazaru. A musela jsem se opravdu krotit, abych jí vše nevykoupila :)


Objednala jsem si tyto vosky:
Christmas cookie
Christmas tree
Soft blanket
Home sweet home
Blissful Autumn
Black cherry
Black coconut
Lilac blossoms
Mandarin cranberry
Vanilla cupcake

... a se všemi jsem moc spokojená. Ještě jsem tedy neměla tu čest je všechny vyzkoušet v aroma lampě, ale podle očichání jsou skvělé, lahodí mým smyslům!


Co se týče obchodu, tak Tanja mi i poradila, jelikož jsem vybrala dva vosky, které voněly dost podobně.


S obchodem jsem velice spokojená, ihned po vybrání vosků jsem je i zaplatila a v den doručení platby na účet byly vosky odeslány, mě bylo automaticky bez upomínání zasláno číslo balíku, to byl pátek a v pondělí jsem je měla doma a očichávala :) Takže pokud plánujete nákupy a říkáte si, zda to stihnete do Vánoc, tak neváhejte! Výběr nabízí Tanja opravdu široký, ceny jsou velice příznivé, takže nejtěžší bude rozhodnout se, co koupit :)


Moje aroma lampa není od Yankee Candle, ale z Debenhams a měla jsem ji ještě dřív než vosky. Teď kdybych si ale měla vybrat znovu, sáhnu po té z YC, i když je o něco málo dražší :)

Tip pro vás - pokud máte v aroma lampě jeden vosk "rozteklý" a chcete tam dát jiný, dejte lampu na chvíli do mrazáku. Stačí deset minut a vosk půjde krásně vyloupnout. Pak ho stačí jen uschovat pro další použití :)Máte nějaké vosky Yankee Candle? Které vám nejvíce voní? Dejte mi tip, ať vím, které nakoupit! :)

CONVERSATION

20 komentářů:

Back
to top