Hodinky Paidu

Hodinky, hodinky a zase jenom hodinky. Aneb pojďme si trochu přiblížit ty Paidu z Ebay.Hodinky dorazily v natržené bublinkové obálce, každé ještě v bublinkové folii a ještě v pevném igelitovém sáčku. I přes natrhnutou obálku nejsou hodinky nijak poškozené a jsou funkční.


Jedny stříbrné Paidu už mám, ale trochu jiné, navíc jak jsem je nosila hodně často, tak už jsou celkem poškrábané a přezka je poněkud volná a občas se sama rozepne. Ale to určitě není problém těchto hodinek.


Objednala jsem si hodinky rovnou v obou barvách, tedy zlaté a stříbrné. Zlaté nejsou tak výrazně žluté, jako občas bývají, což považuji jedině za plus.


Hodinky měly ale (jako snad všechny kovové z Ebay) dlouhý řemínek, takže jsem si ho musela nechat ve zlatnictví zkrátit. Žádný velký zásah do peněženky to ale není, za zkrácení jednoho řemínku jsem dala 25 Kč, tedy 50 Kč za oboje hodinky.


A hned po zkrácení jsem si vzala hodinky na ruku a už málo kdy je sundávám, snad jen na noc. Ty stříbrné jsou prostě úžasné! Jen co mne mrzí, tak po pár hodinách nošení mi vypadl jeden kamínek na obou hodinkách nad dvanáctou hodinou. Ale není to na první pohled vidět, takže to nějak neřeším.


Oboje hodinky jsou z aukce, zlaté zde a stříbrné zde.


Shrnutí:


Cena: 
zlaté: 10,00 dolarů -> 191 Kč
stříbrné: 9,80 dolarů -> 187 Kč
Zakoupeno: 24.8.
Doručeno: 10.9.
Destinace: Čína, Hong Kong

+ kvalitně vypadající materiál
+ dokonalé zabalení hodinek
+ náhradní baterie v balení

x stříbrné hodinky jsou kvalitnější než ty zlaté

- po pár hodinách vypadly kamínky
-zlaté hodinky jsou nejspíš z jiného druhu kovu, po pár dnech nošení jsem z nich měla vyrážku a vypadlo jim víc kamínků
- pásek u zlatých hodinek po třech dnech nošení značně zhnědl a loupe se z něj na okrajích zlatá barva

Bohužel i když jsou hodinky krásné, nemohu dát plný počet, spíš jsem zvažovala, zda nedat ještě nižší hodnocení, ale vůči těm stříbrným by to nebylo spravedlivé...

4/5

CONVERSATION

11 komentářů:

Back
to top