Bloggert tips - Jak funguje plánování příspěvků?

Dlouho jsme tu neměli žádný návod v sekci Blogger Tips, tak přináším malou a jednoduchou pomůcku, jakou je plánování článků.

Veškerá kouzla se odehrávají přímo tam, kde píšete článek. Respektive v pravé části stránky. Pod záložkou Štítky najdete záložku PlánPokud si záložku rozkliknete, vyjede vám nabídka. Zaškrtnutí pole Automaticky znamená, že článek se publikuje ihned po kliknutí na tlačítko Publikovat a nelze jej tak nastavit. Překlikněte se tedy do druhého řádku - Nastavení data a času. Po kliknutí se rozbalí kalendář, v kterém si můžete vybrat den, v který chcete článek publikovat a nastavit si i přesný čas. Po kliknutí na Hotovo se nabídka sbalí...


... a v záložce se vám zobrazí naplánované datum a čas :)


A pokud máte dopsaný článek, klikněte na Publikovat. Článek se ale publikuje až v nastaveném čase!


Zobrazí se vám v záložce Příspěvky s komentářem Naplánováno. Veškeré naplánované články pak můžete najít vpravo v záložce Naplánováno.


Na první pokus si to doporučuji vyzkoušet tak, že si nastavíte čas třeba o pět minut víc, než ukazují hodiny, abyste se přesvědčili, že vám vše funguje :)

Snad vám návod trochu přiblížil tento postup a snad ho třeba i někdy využijete, já ho používám celkem často :)

Pěkný zbytek dne přeje 
Veruš

P.S. Nezapomeňte na GIVEAWAY, už v pondělí končí! 

CONVERSATION

2 komentářů:

Šár Kadavá řekl(a)...

Děkuji!!!! Dlouho jsem tohle hledala a zrovna dnes odjíždím na tábor a mám připravených několik článku, tak aspoň nebudu muset lézt zdlouhavě na internet tam! Jsi moje záchrana!

Stay, Mind. // Šár

rosario cloninger řekl(a)...

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts and suggestions to each and every readers through this article.Quality of the content is the main element of the blog and this is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.
custom essay writing service

Back
to top