Samoopalovací sprej Sun Dance

Jelikož nám letos léto zatím moc nepřeje, naháním opalování uměle. Sprejem!Pořídila jsem si tento z DM, stál mě asi šedesát korun, přesnou cenu si už bohužel nepamatuji. Je to můj první samoopalovací přípravek, který zkouším a je skvělý! Nikdy jsem s opalováním problém neměla a to nejsem z těch, co si lehnout na sluníčko a celý den se tam opékají. Opaluju se tak nějak postupně během práce, rozhodně se nepeču na dece. Ale nohy se opalují velice těžko, ty mám vždy světlejší, tak jsem se rozhodla nějaký ten přípravek zkusit.

Jelikož je etiketa špatně čitelná, tak jsem vám ji opsala:

Sundance transparentní samoopalovací sprej 150 ml
vhodný pro obličej i tělo, přirozeně rovnoměrné opálení bez slunce
Přirozené a rovnoměrné opálení za několik hodin. Pečující účinné látky dodávají pokožce elasticitu a zanechávají ji sametově hebkou.Díky extra suchému nanášení je možné použít sprej jak na tělo, tak na obličej. Aplikace možná z každé polohy.
Návod k použití: Před použitím se doporučuje provést peeling pokožky. (Neprováděla jsem a opálení je stejně super) Před použitím protřepejte, nestříkejte na  vlasy a do očí. Rovnoměrně nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm ve velkém množství na čistou pokožku a dobře rozetřete, nechte zaschnout. Další roztírání není nutné. Poté si důkladně omyjte ruce. Opalování je dokončeno po 2-3 hodinách. Při jednom použití vydrží opálení až tři dny. Pravidelné používání zintenzivňuje opálení.

+ takové ty věci, že je nádobka pod tlakem a při vyšších teplotách hrozí její výbuch, nevystavovat slunci a při zasažení očí vypláchnout vodou a vyhledat lékaře.

Já jsem s tímto sprejem spokojená, když jsem ho zkoušela poprvé, tak jsem si jím nastříkala nohy a jela na nohejbal a už po dvou hodinkách jsem byla příjemně překvapená, jak mám pěkně opálené nohy. Později jsem zkoušela i stehna a břicho a opálení bylo též krasné stejnoměrné.Sprej si určitě přibalím na dovolenou a koupím si další, až mi dojde. Za šedesát korun se krásně opálíte a nemusíte chodit do solárka nebo kupovat drahé krémy.

Co vy a samoopalovací příprvky, zkoušeli jste nějaké?

Zdraví Veruš!

CONVERSATION

10 komentářů:

Back
to top