June Books

Jde to se mnou z kopce. Za červen, ač byl tak dlouhý a vůbec neutíkal, jsem přečetla jen jednu knihu!

Fifty Shades Freed! 


Kniha je dlouho očekávaným třetím dílem k Fifty Shades of Grey a Fifty Shades Darker. Šeď, temnota a nakonec svoboda. Netřeba asi moc představovat, jelikož jsou knihy dost medializované a vydání tohoto třetího dílu je velkou očekávanou událostí. Ještě, že existuje internet a hodní lidé, kteří to z angličtiny přeloží :)

I já jsem se na třetí díl moc těšila. Druhý končil žádostí o ruku, takže třetí tak musel začít. Docela mi vadilo, že svatba tam byla tak odfláknutá, jen jako vzpomínka, těšila jsem se na Anastasiiny pocity. I když její vnitřní bohyni bych nejradši vyrvala z těla a uškrtila, ta mě nehorázně štvala, naštěstí v tomto díle se tolikrát neobjevovala, nejhorší to bylo ve druhém. 

Ale ani po svatbě nemá paní Greyová klidné spaní - kdo pronásleduje jejího manžela a snaží se ho zabít? Nebo pronásleduje Anastasii?! 

Je to vskutku zajímavé a napínavé čtení, nicméně jelikož se vydání knihy chystá až na konec září nebudu nic vyzrazovat. Snad jen to, že vše dobře dopadne a pan a paní Greyovi budou velká šťastná rodina!

Tento díl byl opět čtivý, možná nejvíce ze všech, ovšem i přesto jsem ho četla skoro tři týdny. Tak nějak jsem si ho šetřila, respektive s hezkým počasím nebyl čas válet se s knížkou v posteli. I když né, že by toho pan Grey nebyl hoden :)

Podle mě je tento díl ze všech tří nejlepší, přijde mi, že se autorka postupně vypracovala. Hodnotím 91%, devadesátku měl díl druhý a tento je o fous lepší, tak proto to jedno procento.

Pokud jste tento díl již četli, jaký na něj máte názor? Líbil se Vám? Pokud jste ještě nečetli, chystáte se na to? I když už ho mám přečtený, až vyjde, stejně si ho koupím. Do sbírky! :)

CONVERSATION

7 komentářů:

Back
to top