Donna Hair - velké zklamání za ještě víc peněz

Jako každému z nás, i mě padají vlasy. Někomu více, někomu méně. Já patřím k té skupince, která ztrácí poměrně velké chomáčky a tak jsem se rozhodla s tím něco dělat.Nejprve jsem zkoušela Biosil plus, jehož recenzi najdete tady. Ale jelikož je na trhu spoustu přípravků na podporu růstu vlasů a zamezování jejich vypadávání, rozhodla jsem se vyzkoušet i něco dalšího.

Na Donna Hair jsem četla samou chválu, tak jsem zašla do lékárny, obětovala pětikilo a natěšená odcházela domů. Ale devadesát tobolek se rovnalo devadesáti dním zklamání a čekáním na zázrak. 

Ano, já jsem velice zklamaná. Nezpozorovala jsem změnu ani po 14 dnech, jak se v mnoha případech uvádí, ani po celém dobraném balení, tedy po devadesáti tabletkách (= třech měsících).


Zpočátku, asi první měsíc, mi vlasy padaly stejně jako když jsem brala Biosil. Ale po měsíci se to začalo zhoršovat. Když jsem se koupala, bylo to vše jako na začátku. Plná hrst vlasů ve vaně, plný hřeben po jednom pročesání. Stále jsem doufala že se to zlepší, bohužel marně. Čekala jsem na změnu další dva měsíce a nedočkala jsem se. 


Opět si zoufám, jako na začátku, co bude dál a kdy se konečně to padání omezí nebo zastaví. Doufejme, že s užíváním tabletek z DM Das Gesunde Plus to bude lepší. Koupila jsem si je dneska a chci je začít brát někdy v průběhu léta, až si tělo trochu odpočne od této drahé srajdy.

Za mě Donna Hair nedoporučuji, pro mě to byly vyhozené peníze, celých pět set korun, jelikož to stálo 499 Kč a tu korunu jsem nechala jako dýško a nadšeně si to štrádovala domů. Když si to teď převedu, kolik věcí v sekáči by bylo za pětikilo, málem tluču hlavou o stůl.

K Donna Hair byl v krabičce i prstýnek, údajně Swarovski, tak jsem se radovala alespoň z toho. Ovšem ani ne půl dne. Po asi pěti hodinách nošení jsem měla celý prst zelenomodrošedý a asi o hodinu později mi ten slavný šutr upadnul. :D

Co vy a tento přípravek? Zkoušeli jste?

CONVERSATION

8 komentářů:

Pampeliska řekl(a)...

:D koniec bol vtipný :D taká čerešnička na torte.
ja som skôr za prípravky čo sa lejú na hlavu, do vlasov... a nie za tabletky.
skúšala si už Dixi ARVIT vlasové tonikum v takých (nepraktických) ampulkách? mne sa to zdalo celkom dobré. vlasy mi vypadávali o kuštek menej, pekne to voňalo a nebolo to také olejovité (ako som čakala), ale také ako keby som si vlasy polievala bylinkovým čajíkom, také svieže (netuším ako to opísať, treba to zažiť :D). a ani to veľa nestálo.
a len taký detail češeš sa pred kúpaním? to mi dosť pomáha, teda vlasy ostanú na hrebeni a nie vo vani. nič moc, ale aspoň to človek potom nemusí čistiť :)

Kris Týnka řekl(a)...

já bych tolik za to asi nedala, taky mi dost padají vlasy, ale nic na to neberu, protože si nemyslím, že by to bylo zas v tak moc velkém stádiu, že bych byla plešatá :D možná tě právě ty tablety z DMka překvapí, protože často čtu na výrobky z DM jen samou chválu ;)
A Swarovski se určitě vyplatil :D

Magdaléna řekl(a)...

Vlasy mi padají hodně, můj problém vyřešil Bioaquanol, který doporučuju všema deseti! Je to vodička, která se má 3x denně vmasírovávat do pokožky na hlavě. Prvních výsledků jsem si všimla po týdnu - začaly růst nové vlasy. Padat mi přestaly po třech týdnech aplikace :)
Ale je to běh na dlouhou trať, pořád to chce masírovat - i kdyby jen jednou denně. Jakmile přestaneš Bioaquanol používat, zas začnou padat.

http://www.deadlytrip.net/

Weronika91 řekl(a)...

Jsem na ty DMkovské tabletky zvědavá, také jsem slyšela jen chválu.

Berny řekl(a)...

och,to je pech! Ale ten prsteň ma zabil :D:D Ja neberiem žiadne suplementy,proste tomu neverím,považujem to len za komerčný ťah,proti vypadávaniu vlasov "bojujem" akurát vlasovými vodami-dokonca aj pri tých platí,čím lacnejšia,tým lepšia :D :)

Zuzana Kloudová řekl(a)...

DM tabletky jsou složením lepší než Biosil, ale velmi podobné. Také je beru a jsem spokojená :)
A stejně jako slečna Magdaléna pod mým příspěvkem doporučuji Bioaquanol. Nejlépe U i H, ačkoliv U je na růst nových vlásků a H na růst vlasů do délky. Ale oba jsou výborné. Zkus třeba jen menší balení (okolo 50ml za 30-40 kč) a uvidíš :)
Inu, přeji úspěšný boj a vlasy jako přitlučené k hlavě ;)

Luc N. řekl(a)...

no tak to je výborný.. ještě ten prstýnek.. mě na padání nepomáhá nějak nic :( pořád mám chomáčky po mytí a i za sucha tahám vlasy.

Eva řekl(a)...

Mě donna hair pomohl hodně. Vlasy mi padali strašně moc. Každé česání bylo se strachem, kolik vlasů zase bude v kartáči. Po užívání se stav mojich vlasů zlepšil. A já v nich měla naušnice, které nosím rok (skoro každý den) a až teď začali černat, tak už jsem je odložila. Mě se investice vyplatila. :o)

Back
to top