Donna Hair - velké zklamání za ještě víc peněz

Jako každému z nás, i mě padají vlasy. Někomu více, někomu méně. Já patřím k té skupince, která ztrácí poměrně velké chomáčky a tak jsem se rozhodla s tím něco dělat.Nejprve jsem zkoušela Biosil plus, jehož recenzi najdete tady. Ale jelikož je na trhu spoustu přípravků na podporu růstu vlasů a zamezování jejich vypadávání, rozhodla jsem se vyzkoušet i něco dalšího.

Na Donna Hair jsem četla samou chválu, tak jsem zašla do lékárny, obětovala pětikilo a natěšená odcházela domů. Ale devadesát tobolek se rovnalo devadesáti dním zklamání a čekáním na zázrak. 

Ano, já jsem velice zklamaná. Nezpozorovala jsem změnu ani po 14 dnech, jak se v mnoha případech uvádí, ani po celém dobraném balení, tedy po devadesáti tabletkách (= třech měsících).


Zpočátku, asi první měsíc, mi vlasy padaly stejně jako když jsem brala Biosil. Ale po měsíci se to začalo zhoršovat. Když jsem se koupala, bylo to vše jako na začátku. Plná hrst vlasů ve vaně, plný hřeben po jednom pročesání. Stále jsem doufala že se to zlepší, bohužel marně. Čekala jsem na změnu další dva měsíce a nedočkala jsem se. 


Opět si zoufám, jako na začátku, co bude dál a kdy se konečně to padání omezí nebo zastaví. Doufejme, že s užíváním tabletek z DM Das Gesunde Plus to bude lepší. Koupila jsem si je dneska a chci je začít brát někdy v průběhu léta, až si tělo trochu odpočne od této drahé srajdy.

Za mě Donna Hair nedoporučuji, pro mě to byly vyhozené peníze, celých pět set korun, jelikož to stálo 499 Kč a tu korunu jsem nechala jako dýško a nadšeně si to štrádovala domů. Když si to teď převedu, kolik věcí v sekáči by bylo za pětikilo, málem tluču hlavou o stůl.

K Donna Hair byl v krabičce i prstýnek, údajně Swarovski, tak jsem se radovala alespoň z toho. Ovšem ani ne půl dne. Po asi pěti hodinách nošení jsem měla celý prst zelenomodrošedý a asi o hodinu později mi ten slavný šutr upadnul. :D

Co vy a tento přípravek? Zkoušeli jste?

CONVERSATION

8 komentářů:

Back
to top