Blogger tips - odkaz na blog v komentářích

Milé dámy, slečny, kolegyně blogerky! Po delší době přináším mini tip, který vám jistě v mnohém pomůže. Jak již název napovídá, půjde o odkaz na blog v komentáři. Spousta z vás zkopíruje adresu blogu pod komentář, nicméně nezobrazí se vám jako odkaz. Tápete, zkoumáte, proč a jak je to možné?

Též jsem dlouho nevěděla, jak na to, stačí k tomu malé kouzlo v html kódech. Je opravdu malé, zvládnete ho i vy, které o HTML slyšíte prvně!


Tohle je celé kouzlo: 

<a href="http://blueberry-pink.blogspot.cz/">Blueberry Pink</a>Zkopírujte si do pole pro komentář tento kód, včetně všech znaků, nezapomeňte ani na šipkové závorky!

Červený text pak nahraďte odkazem, který klasicky zkopírujete, na místo zeleného textu napište to, co chcete, aby se v poli komentáře zobrazilo. (Odkaz na můj blog, Můj blog, Název vašeho blogu... )

No a dílo jest hotovo, říkala jsem, že to bude jednoduché! :) Pokud vám něco nebude fungovat, jsem k dispozici na weronika.dusilkowa@seznam.cz! ;) Mail nedávám jako odkaz schválně, předpokládám, že většina z vás nepoužívá outlook jako poštovního klienta :)

Pěknou sobotu přeji! :)

CONVERSATION

79 komentářů:

Back
to top