Blogger tips - background

Spousta blogerek obdivuje krásné stylové designy a pozadí blogu u jiných a přeje si mít taky tak krásný blog. Všechno se dá nastavit na bloggeru, aniž by jste museli něco stahovat. Jenže většina z nás neví, jak to udělat. A přitom je to tak snadné! 1. Přihlaste se na svůj účet a klikněte na záložku šablona


2. Otevře se vám tato stránka, kde kliknete na Personalizovat.


3. A pak se vám zobrazí stránka, kde toho lze nastavit spoustu. Dnes se ale budeme zabývat jen pozadím, takže se vlevo nahoře přepněte do záložky Pozadí.


4. Jakmile se přepnete, zobrazí se vám Obrázek pozadí. Klikněte na malou šipku vedle obrázku a rozevře se vám nabídka. A doufám, že máte dost času na prohlížení, jelikož obrázků na pozadí je tu skutečně nepřeberné množství! Vybírat můžete z různých kategorií - Abstraktní, Umění, Podnikání... Je toho spoustu.


5. Ve chvíli, kdy máte vybrán obrázek, je čas na jeho použití. Vyberte si ho kliknutím na něj a stiskněte button Dokončeno.


6. Ale tím ještě nekončíme. Obrázek se vám zobrazí na náhledu pozadí blogu a stále ho ještě můžete upravovat. Například změnit jeho barvy v Hlavním barevném schéma. Klikněte si na přednastavené barevné odstíny a obrázek se vám do nich zabarví. Pokud ale máte vybraný obrázek, který není jednoduchý, respektive dvoubarevný, či stínovaný v odstínech jedné barvy, změnit vám nepůjde. 


7. A stále ještě nekončíme. Můžete si nastavit své vlastní odstíny, jakými chcete obrázek zbarvit. Docílíte toho kliknutím na ikonku před Změňte barevný motiv blogu. Tam si jednoduše vyberete barvu a její odstín. 


8. No a už nezbývá nic jiného, než uložení. Pokud chcete uložit to, co jsme si vybrali a nastavili, klikněte na Použít na blog. Pokud chcete veškeré výběry a nastavení zrušit a vrátit se ke své původní šabloně bez uložení, klikněte na Zpět na službu Blogger. Doufám, že vám tento návod pomohl, a že bude váš blog dle vašich představ :) Pokračování příště! 

CONVERSATION

3 komentářů:

Andrejka-N řekl(a)...

Hezký návod :-)

Niki Kučerová řekl(a)...

prosím udělej návod, jak mazat štítky ://

LittlebrunetteB Blog řekl(a)...

u barevného schématu se mi zobrazuje- nelze použít tuto funkci :/
http://littlebrunetteb.blogspot.cz

Back
to top