Jak na wishlist?

Také se vám líbí promakané wishlisty u známých blogerek? A říkáte si, jak je možné, že je mají tak pěkné? 

Můžete je mít taky!
1. Dopomůže nám k tomu webová stránka Polyvore.

Ovšem pokud chcete něco vytvářet, musíte se zaregistrovat. Registraci najdete vpravo nahoře. Po kliknutí vám naskočí okénko, kde vyplníte mail a heslo, kliknete na Create a hotovo. Je to jednoduché a samozřejmě zdarma. 


2. Pak zamiřte do záložky Create a vyberte Set.


3. Vpravo se nám ukáže nabídka, z které můžeme vybírat. Klikněte nejprve třeba na Tops.


4. Načte se vám spoustu obrázků topů, z kterých můžete vybírat. Jednotlivé fotky přetáhnete na bílou plochu myší a můžete je libovolně přemisťovat a zmenšovat nebo zvětšovat.


5. Pokud máte topy již vybrané a chcete přejít např. na kalhoty, vyhřížkujte topy a najede vám opět celá nabídka.

6. Jestliže chcete vyhledat věc s určitou barvou, např. boty, zaškrtněte při hledání i požadovanou barvu.


7. Pokud chcete i konkrétní typ bot, napište do vyhledávacího pole jejich název (lodičky = heels apod.. )


8. Při najetí myší na předměty na fotkách se vám zobrazí tabulka s názvem a cenou a také odkazem, na kterém si můžete daný předmět zakoupit.9. Pokud jste se svým dílem spokojeni, mrkněte vlevo a klikněte na uložit. Dílko se uloží do vašeho profilu na Polyvore.


10. Pro publikování na Polyvore zvolte Publish. Vyskočí vám okénko, kde vepíšete jednoduchá název, tagy apod. Vyplňovat se to nemusí, jediné, co se musí vyplnit, aby vás to pustilo dál, je kategorie. 


11. Při zveřejnění vám vpravo vyjede soupis použitých kousků, opět s odkazy na koupi.


A toto už je můj outfit, je to jen rychlovka, ale líbí se mi. Jen bych asi změnila tu kabelku, když se na to teď dívám :D
CONVERSATION

3 komentářů:

Vrána řekl(a)...

Polyvore je super, ale člověk tam vždycky stráví tolik času... :D

Andie Chambers řekl(a)...

Ahojda. Moc se mi líbí tvůj blog! Ráda bych Tě pozvala na můj web, který je zaměřen především na poruchy příjmu potravy, ale pozor- ne thinspo, ba právě naopak.Najde tam recepty, které nikde jinde nenajdeš..převážně clean eating, tipy, články postřehy...a v brzké době se rozjede projekt na pomoc lidem s PPP, jen čekáme s kamarádkou, kdy ho schválí krasna.cz. Na blog určitě mrkni, každopádně si tam najdeš to "svoje". A pokud by se ti u mě opravdu moc líbilo, můžeš se přidat mezi mé Followers aneb pravidelné čtenáře (v levém sloupci mého blogu). Přeju krásný zbytek dne. Andie

www.andie-chambers.blogspot.cz

Kačaba řekl(a)...

Díky za podrobný návod :-).Vyzkouším brzy...

Back
to top